Udostępnij
Skomentuj

Dwa razy więcej emocji!

Wybierz dwie gry przy zakupie kart graficznych AMD Radeon™ RX 7800 XT lub RX 7700 XT!

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Do 20 lipca 2024 kup wybrane karty graficzne AMD Radeon™(AMD Radeon™ RX 7800 XT oraz AMD Radeon™ RX 7700 XT).
step-mark-icon 2
Kody uprawniające do odebrania oprogramowania zostaną wysłane od 14 do 19 dni po odebrania zamówienia. Produkty marketplace nie są objete promocją.
step-mark-icon 3
Zaloguj się na swoje konto na www.amdrewards.com.
step-mark-icon 4
Przejdź do strony ODBIERZ NAGRODĘ, następnie Wprowadź swój kupon AMD w polu formularza i kliknij WYŚLIJ.
step-mark-icon 5
Postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Uwaga!

Akcja promocyjna trwa od 11 czerwca 2024 r. do 20 lipca 2024 r., kody można wykorzystywać do 17 sierpnia 2024 r. Jedna oferta na osobę. Obowiązuje regulamin AMD.

Wybierz spośród następujących tytułów: Avatar: Frontiers of Pandora™, Starfield™, Lies of P lub Company of Heroes 3

Przy zakupie kart graficznych AMD Radeon™ RX 7800 XT lub RX 7700 XT*, klienci mogą skorzystać z unikalnej oferty: wybierając jedną z tych kart, otrzymają nie jedną, ale aż dwie darmowe gry! Promocja obejmuje kilka znakomitych tytułów, które zapewnią godziny rozrywki i emocji.

Jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów jest "Avatar: Frontiers of Pandora™", gra będąca wizualnym majstersztykiem, który przenosi graczy do magicznego świata Pandory, inspirowanego kultowym filmem Jamesa Camerona. Kolejną opcją jest "Starfield™", od Bethesdy Game Studios, który obiecuje zapewnić pełne immersji doświadczenie w kosmicznych podróżach i odkrywaniu nieznanych planet. Alternatywnie, gracze mogą wybrać "Lies of P", dynamiczną grę akcji z elementami kryminalnymi, która zapewni niezapomniane chwile w świecie pełnym intryg i tajemnic. Ostatecznie, "Company of Heroes 3" oferuje epickie starcia strategiczne w czasie rzeczywistym, pozwalając graczom zanurzyć się w intensywnej wojennej kampanii.

Ta promocja to doskonała okazja dla wszystkich miłośników gier, którzy szukają najlepszych doświadczeń wizualnych i rozrywkowych. Niezależnie od tego, czy preferujesz kosmiczne przygody, pełne akcji scenariusze, czy epickie bitwy strategiczne, AMD Radeon™ RX 7800 XT lub RX 7700 XT z pewnością spełnią Twoje oczekiwania, a dodatkowo otrzymasz dwie gry, aby jeszcze bardziej wzmocnić swoje gamingowe doświadczenia.

Nie przegap tej wyjątkowej promocji! Zdobądź swoją kartę graficzną AMD Radeon™ już dziś i ciesz się grami na nowym poziomie!

Karty graficzne objete promocją

Udostępnij
5,0
2 oceny
5 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (3)

Pytanie gdzie się dostaje ten kod?
po 2 tygodniach od zamówienia dostaniesz go na miala
Kupiłem kartę 2 tygodnie temu czy jest opcja na uzyskanie kodu? Dodam że długo czekałem na wysyłkę i w dodatku dostałem wadliwe zamówienie. Czy nie ma żadnej szansy na kod.
Kupiłem kartę 10 czerwca a 11 start konkursu ... Jest może możliwość dostania tego kodu
o której dostałeś potwierdzenie realizacji zamówienia ? w regulaminie piszę że umowa sprzedaży zostaje zawarta dopiero po potwierdzeniu realizacji zamówienia (rozdział5 punkt 5)
Specjalista Morele | 06:08
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.