Udostępnij
Skomentuj

Czarno-biały klasyk w nowej odsłonie!

Odkryj Clara BW - nowy czytnik marki Kobo. Kobo Klara BW to nowy klasyczny czytnik, który wnosi świeże spojrzenie na radość czytania. Specjalnie stworzony z myślą o początkujących, ten czytnik pozwala w pełni zanurzyć się w książkowych przygodach.

Nowości od Kobo

Firma Kobo właśnie wypuściła na rynek nowy czytnik e-booków: Clara BW. Wyjątkowy w swojej prostocie, ten czytnik oferuje komfortową lekturę dzięki antyodblaskowemu ekranowi i wodoodporności, zapewniając użytkownikom niezapomniane chwile z ulubionymi książkami. Z dbałością o środowisko i długą żywotność baterii, Kobo Clara BW to idealny towarzysz dla miłośników książek wszędzie, gdzie ich pasja ich poniesie. Już wkrótce dostępny - odkryj nowy wymiar czytania z Kobo Clara BW.

Czytnik Kobo Clara BW czarny

619 zł

Clara BW

Kobo Clara to czarno-biały klasy w nowej odsłonie! Jego 6-calowy ekran antyodblaskowy E Ink Carta 1300 HD umożliwia czytanie nawet w jasnym świetle słonecznym bez odblasków, zapewniając komfort na plaży lub przy basenie dzięki pełnej ochronie wodoodpornej. Obracaj strony szybciej, ciesz się większym kontrastem i wybieraj opcjonalny tryb nocny, aby jeszcze bardziej relaksować się podczas nocnych czytań. Kobo Clara BW oferuje opcjonalny tryb ciemny, dzięki któremu czytanie w nocy staje się jeszcze przyjemniejsze. Dodatkowo, wbudowany tryb ComfortLight PRO pozwala regulować jasność ekranu oraz redukować niebieskie światło, co zapewnia ochronę oczu podczas długich sesji czytelniczych.

Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth®, możesz również słuchać audiobooków Kobo za pośrednictwem bezprzewodowych słuchawek lub głośnika, co dodatkowo rozszerza możliwości korzystania z czytnika.

Z Kobo Clara BW możesz zabrać ze sobą całą swoją bibliotekę gdziekolwiek zechcesz, dzięki pamięci 16 GB. A bateria tego czytnika to prawdziwy maratonista - jedno pełne ładowanie wystarcza na aż 53 dni codziennej, półgodzinnej lektury przy jasności ekranu na poziomie 10% oraz wyłączonej technologii bezprzewodowej Wi-Fi i Bluetooth.

Ochrona środowiska również jest ważna dla Kobo Clara BW - wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu i odzyskanych odpadów z oceanu, ten czytnik to przykład zrównoważonego podejścia do projektowania elektroniki.

Wszystko to sprawia, że Kobo Clara BW to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie komfort, wydajność i dbałość o środowisko, niezależnie od tego, gdzie znajduje się w danej chwili.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 12:04
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.