Super karta graficzna za rozsądne pieniądze. Polecam wszystkim graczom, dla których liczy się tylko wydajność. Karta jest bardzo prądożerna(ale jakiego gracza to interesuje:D), dobre osiągi OC, nie najcichsza kultura pracy(podczas pracy biurowej karta jest praktycznie nie słyszalna, jednak podczas grania staje się dosyć głośna). Gram na niej na full ustawieniach w takie gry jak: Metro 2033, NFS Undercover, Aion, L4D 2 i wiele innych! Ogólnie polecam:)
- ZALETY:
- +duża wydajność w grach
- +rozsądna cena
- +długa gwarancja
- +cicha podczas prac biuowych
- WADY:
- -głośna praca podczas grania
- -duży apetyt na prąd
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie