Stacja dokująca Gembird HDD SATA 2,5+3,5HDD USB+ZASILACZ (HD32-U2S-2)

ID produktu: 321386

Interfejs USB 2.0

Choć USB 2.0 jest już starszą generacją tego złącza to wciąż jest niezwykle często stosowany we współczesnych komputerach. Wsteczna kompatybilność USB pozwala nam na podłączenie tego wtyku również do nowszych standardów tego interfejsu, a maksymalna przepustowość na poziomie 480 Mb/s wystarcza do podstawowych zastosowań.

Obsługa dysków twardych 2.5"

Urządzenie jest przeznaczone dla dysków o rozmiarze 2.5 cala, do których należą zarówno szybkie, półprzewodnikowe dyski SSD, będące aktualnie najpopularniejszym standardem pośród pamięci masowych, jak i mniejsze dyski magnetyczne HDD przeznaczone do laptopów.

Obsługa dysków twardych 3.5"

Urządzenie jest przeznaczone dla dysków o rozmiarze 3.5 cala, do których należą przede wszystkim magnetyczne dyski HDD. Ten typ dysków nadal jest bardzo często stosowany w środowisku informatycznym, gdyż charakteryzuje się świetnym stosunkiem oferowanej pojemności do ceny dysku.

Stacja dokująca wykonana z plastiku, obsługująca dyski SATA 2.5 i 3.5, pozwala na uzyskiwanie dostępu oraz udostępnianie cyfrowych materiałów wszystkim i wszędzie. Urządzenie podłączane poprzez złącze USB w wersji 2.0 o prędkości transmisji 480 Mb/s.Stacja współpracuje z systemami operacyjnymi Windows XP/Vista/7 oraz Mac OS 8.6 i wyższym.
Wyróżnione przez eksperta
  • Ilość montowanych dysków 1
  • Interfejs stacji USB 2.0
  • Wielkość dysku 2.5", 3.5"
Produkt
MarkaGembird
Kod producentaHD32U2S2
EAN8716309059015
Informacje podstawowe
KolorCzarny
MateriałTworzywo sztuczne
Techniczne
Interfejs stacji
Ilość montowanych dysków1
Wielkość dysku
ChłodzenieNie
Producent
Nazwa producenta Gembird Europe B.V.
Adres Wittevrouwen 56, 1358 CD Almere, NL
Adres e-mail [email protected]
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry produkt, holenderski producent, wysoka jakość wykonania. Przystępna cena. Bardzo prosty w obsłudze. działa bezbłędnie.
  • ZALETY:
  • + Jakość, estetyka, cena
  • WADY:
  • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny produkt, działa bezawaryjnie.dokładne, solidne wykonanie, produkowany w Europie.
  • ZALETY:
  • + Jakość wykonania, łatwość obsługi, bezawaryjność
  • WADY:
  • - brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Kupiłem dla Taty - fotografa - i póki co działa i nawet się podoba :)
  • ZALETY:
  • + Miły dla oka wygląd
  • + Nie jest taki wielki jak myślałem
  • + Zadowalająca prędkość transferu
  • WADY:
  • - Mój dysk 3,5" okropnie się grzeje, ale nie wiem czy to wina stacji.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(3)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |10:07
Cześć!
Stacja dokująca Gembird HDD SATA 2,5+3,5HDD USB+ZASILACZ (HD32-U2S-2) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.