Pamięć GoodRam DDR3, 4 GB, 1600MHz, CL9 (GR1600D364L9/4G)
ID produktu: 402889
DDR3
Standard pamięci RAM wykonanej w technologii 90 nm lub mniejszej. Umożliwia zastosowanie napięcia 1.5 V. Dzięki temu udało się uzyskać spadek poboru mocy aż o 40% w stosunku do DDR2, a także większą przepustowość. Pamięć DDR3 występuje w modułach nawet do 24 GB. To energooszczędne i relatywnie tanie rozwiązanie, które sprawdzi się przy obsłudze wielu wymagających gier i programów. Po ten standard nadal chętnie sięgają miłośnicy wirtualnej rozrywki, a także użytkownicy profesjonalni, ceniący wysoką wydajność.
Pojemność 4 GB
Podwójny moduł
Częstotliwość pracy 1600 MHz
Istotnym parametrem, który ma wpływ na wydajność sprzętową komputera jest częstotliwość pracy pamięci RAM. Szybkość taktowania na poziomie 1600 MHz w zupełności wystarczy do obsługi najważniejszych programów oraz korzystania z przeglądarki internetowej. Taki moduł znajdzie zastosowanie na pokładach komputerów przeznaczonych do pracy biurowej. Natomiast gracze będą mogli cieszyć się komfortową zabawą przy nieco mniej wymagających tytułach. Dużą zaletą tego rozwiązania jest atrakcyjna cena.
Opóźnienie CL9
Złącze DIMM
DIMM to typ złącza pamięci RAM, jakie można znaleźć na płycie głównej. Obecnie takie rozwiązanie spotkamy przy zdecydowanej większości modułów pamięci RAM. Konstrukcja opiera się na obustronnym ułożeniu styków złącza krawędziowego. Przy wyborze pamięci należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją płyty głównej i sprawdzić listę obsługiwanych standardów. Najbardziej popularna struktura DIMM złożona jest z 288 pinów i dotyczy pamięci DDR4. Natomiast w przypadku DDR3 oraz DDR2 stosuje się złącza 240-pinowe.
Kość pamięci DDR3 DIMM o pojemności 4 GB pracująca z częstotliwością 1600 MHz. Opóźnienia wynoszą 9 CL. Pamięci dedykowane dla komputerów stacjonarnych klasy PC.
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Nie
  • Częstotliwość pracy [MHz] 1600
  • Liczba modułów 2
  • Pojemność łączna 4 GB
  • Typ pamięci DDR3
Producent
Nazwa producenta Wilk Elektronik S.A.
Adres Mikołowska 42, 43-173 Łaziska Górne, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaGoodRam
Kod producentaGR1600D364L9/4G
Podstawowe
LiniaNie
Model
Typ złącza
Zestaw
Techniczne
Typ pamięci
Nie
Pojemność łączna
4/5
ocena produktu 4/5 gwiazdki
84% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
33%
3
17%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
  • ZALETY:
  • + stosunek cena/jakość
  • + wieczysta gwarancja
  • WADY:
  • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Zwykła pamięć
  • ZALETY:
  • + cena
  • + wysoka jakość
  • + wieczysta gwarancja
  • WADY:
  • -brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Tanie i dobre
  • + cena
  • - nie zaobserwowalem
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Od początku posiadałem 2 pamięci z tego modelu. Rok temu dokupiłem kolejną.
  • + wydajność
  • - wymaga ręcznej konfiguracji w BIOSie
  • - niewiele płyt głównych posiada ten model na liście obsługiwanych pamięci
Posiadam ten produkt Ponad rok
w biosie pojawia sie ze ma 1300 MHZ a nie 1600
Jeżeli masz procek Sandy Bridge, to nie dziw się. Te procki wspierają pamiątki do 1333MHz, ale nie ma to właściwie wpływu na wydajność komputera ;-)
ocena produktu 3/5 gwiazdki
Daje sobie rady
  • + nawet nawet
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(6)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |16:17
Cześć!
Pamięć GoodRam DDR3, 4 GB, 1600MHz, CL9 (GR1600D364L9/4G) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.