Pamięć G.Skill Value, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (F4-2400C15D-8GNT)
ID produktu: 779758
DDR4
Standard pamięci RAM, który umożliwia zastosowanie napięcia 1.2 V. Dzięki temu udało się uzyskać spadek poboru mocy o 20% w stosunku do DDR3 oraz większą przepustowość. Ponadto użytkownicy mogą liczyć na funkcję cyklicznych kontroli nadmiarowych i wykrywanie przypadkowych błędów. Po pamięć DDR4 powinny sięgnąć osoby, oczekujące maksymalnej wydajności i dużej oszczędności energii. Wśród nich będą gracze, a także użytkownicy korzystający z profesjonalnego oprogramowania do obróbki graficznej.
Pojemność 8 GB
Podwójny moduł
Częstotliwość pracy 2400 MHz
Częstotliwość pracy pamięci RAM to jeden z parametrów, który decyduje o wydajności sprzętowej komputera. Szybkość taktowania na poziomie 2400 MHz z pewnością wystarczy do zabawy przy wielu wymagających grach. Taki moduł znajdzie zastosowanie również przy korzystaniu z zaawansowanego oprogramowania. Należy jednak zwrócić uwagę na pozostałe elementy konfiguracji. Sercem komputera jest oczywiście procesor, który przy wsparciu wysokiej klasy karty graficznej zapewni komfort użytkowania przy wielu zastosowaniach.
Opóźnienie CL15
Napięcie 1.2 V
Napięcie to parametr, który określa wartość zasilania pamięci RAM. Przed zakupem należy zapoznać się z listą obsługiwanych modułów przez płytę główną. Tylko kompatybilny układ podzespołów zapewni stabilną pracę komputera i oczekiwaną wydajność. Napięcie na poziomie 1.2 V zasila kości pamięci typu DDR4. Oznacza to o 20% niższy pobór mocy w stosunku do DDR3 oraz wyższą przepustowość. Taki wariant będzie doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy oczekują komfortowej pracy, a zarazem dużej oszczędności energii.
Złącze UDIMM
Niskoprofilowe
Pamięć G.Skill Value DDR4, 2x4GB, 2400MHz, CL15.
Wypsażone w Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile).
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Nie
  • Częstotliwość pracy [MHz] 2400
  • Liczba modułów 2
  • Pojemność łączna 8 GB
  • Typ pamięci DDR4
Producent
Nazwa producenta G.skill
Adres 8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist., 11070 Taipei City, TW
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu ACC Distribution
Adres SC Raudondvario rd. 131B, LT-47191 Kaunas, LT
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaG.Skill
Kod producentaF4-2400C15D-8GNT
EAN4719692006875
Podstawowe
LiniaValue
Model
Typ złącza
Zestaw
Techniczne
Typ pamięci
Nie
Tak
Pojemność łączna
Napięcie [V]
Nie dotyczy
Fizyczne
KolorCzarny
Nie
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
96% osób poleca
ten produkt
5
77%
4
19%
3
3%
2
1%
1
0%