Ubranka dla psa

Zolux Sweterek z golfem MARINE T35 kol. czerwony

ID produktu: 1545068
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość [cm]: 35
  • Kolor: Czerwony
  • Rodzaj: Golf
  • Rozmiar: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Sweterek MARINE

 

Sweterek z golfem MARINE wykonany z akrylu. Posiada otwór na smycz. 

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
Golf
Rozmiar
Nie dotyczy
Długość [cm]
35
Kolor
Czerwony

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Transcend SSD330 128GB IDE (TS128GPSD330), APC Advantage Ultra Service Plan dla Galaxy 3500 lub SUVT 10-15 kVA UPS 1 rok (WADVULTRA-G3-21), LogiLink Toslink - Toslink, 5, Czarny (CA1010), Value DisplayPort - DisplayPort, 1, Czarny (11.99.5601), Makerbot Filament PLA S TL - (MP05769), Canon Toner C-EXV39 (black), Esperanza Titanum przeciwprzepięciowa 4 gniazd 3m czarny (TL138), Ami Play Obroża regulowana Basic XL 45-70 [b] x 2,5cm Rózowy, Axis SURVEILLANCE STICKER ENG 10PCS - 5502-811, MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC, 50/125, OM2, 2m (FIB442002-2), Delock Antenowy, 0.3, Czarny (89579), Pelikan Pióro wieczne Twist P457 M (214680), Starpak Skoroszyt twardy czerwony (3060032161), Sylvania Sa Lynx-Se 2G7 5W (0025900), Step by Step TOUCH 2 SET SZKOLNY 4 CZ. "PEGASUS DREAM" (138928), Ludwik Chusteczki zapobiegające zafarbowaniu ubrań, nemo Szkło hartowane do Alcatel PIXI 3.5" , GALD FLIPPER Półka Stojąca (12 .4K.p3_Biały_mat)