Chłodzenie wodne - akcesoria

Złącze na węża 8/6 mm (16310)

Złączka
ID produktu: 572232
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Złączka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Złączka Legris na węża o średnicy 8/6mm.

Specyfikacja

Rodzaj
Złączka

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: APC wymienny moduł bateryjny RBC48 (RBC48), Skullcandy AVIATOR ( 1517150000 ), Intermec CN70 (DX2A2AA20), Skink etui Sony Xperia Z5 Compact/Mini (SFLAPCARDXPERIAZ5COMP-G/CG), Babyono ON-1424, Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM2 3m (54041), ID11 GmbH Uchwyt PC-Micro/PC-Mini dla 2765W PV (ID11-100237), TOP-2000 Brulion A4 96k krata ombre zielony, BH Fitness Atlas MultiGym Plus G112X, Digitus Przedłużacz / extender VGA 1920 x 1200px po skrętce kat.5e UTP do 300m z audio miniJack (DS-53400), Ringke Onyx Etui iPhone X (345898), Mercury Fancy LG G5 niebieski/navy, GSM City SZKŁO HARTOWANE 9H LENOVO MOTO G5S PLUS, GSM City ETUI MERCURY SOFT HUAWEI P20 NIEBIESKI, 4OK Cover4U Etui dla iPhone 7/8 , Hurtel Carbon Case elastyczne etui pokrowiec Xiaomi Redmi 6A niebieski, nemo Polaroid hard glitter Samsung S4, Fissler Multibrytfanna 39,2x29,7x13,8cm Magic, BGtech Kubek Urodziny 60 800ml