Chłodzenie wodne - akcesoria

Złącze na węża 8/6 mm (16310)

ID produktu: 572232
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Złączka Legris na węża o średnicy 8/6mm.

Specyfikacja techniczna

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: APC wymienny moduł bateryjny RBC48 (RBC48), Skullcandy AVIATOR ( 1517150000 ), Intermec CN70 (DX2A2AA20), Skink etui Sony Xperia Z5 Compact/Mini (SFLAPCARDXPERIAZ5COMP-G/CG), Babyono ON-1424, Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM2 3m (54041), ID11 GmbH Uchwyt PC-Micro/PC-Mini dla 2765W PV (ID11-100237), TOP-2000 Brulion A4 96k krata ombre zielony, BH Fitness Atlas MultiGym Plus G112X, Digitus Przedłużacz / extender VGA 1920 x 1200px po skrętce kat.5e UTP do 300m z audio miniJack (DS-53400), Ringke Onyx Etui iPhone X (345898), Mercury Fancy LG G5 niebieski/navy, GSM City SZKŁO HARTOWANE 9H LENOVO MOTO G5S PLUS, GSM City ETUI MERCURY SOFT HUAWEI P20 NIEBIESKI, 4OK Cover4U Etui dla iPhone 7/8 , Hurtel Carbon Case elastyczne etui pokrowiec Xiaomi Redmi 6A niebieski, nemo Polaroid hard glitter Samsung S4, Fissler Multibrytfanna 39,2x29,7x13,8cm Magic