Zegarki na rękę

Zegarek Lorus Męski Klasyczny RS964CX9 WR 50M DATA złoty

ID produktu: 4895860
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Mechanizm: Kwarcowy
  • Szkiełko: Mineralne
  • Wodoszczelność [m]: 50
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

DANE TECHNICZNE:

WODOSZCZELNOŚĆ
Klasa szczelności 50M (5 ATM dotyczy ciśnienia statycznego) - można pływać

SZKIEŁKO
Płaskie

MINERAL GLASS
Szkiełko mineralne o podwyższonej odporności na zarysowania

KOPERTA
Wysokiej jakości stal nierdzewna

KOPERTA
Pozłacana. Złocenie metodą PVD / PDP

BRANSOLETA
Wysokiej jakości stal nierdzewna

BRANSOLETA
Pozłacana. Złocenie metodą PVD / PDP

ZAPIĘCIE
Pełne, zamknięte

DATA
Wskaźnik dnia miesiąca

BATERIA
Czas działania zegarka bez konieczności wymiany baterii - 3 lata

MECHANIZM
SEIKO

ŚREDNICA KOPERTY
42 mm

GRUBOŚĆ KOPERTY
8 mm

ŚREDNICA SZKIEŁKA
36 mm

SZEROKOŚĆ BRANSOLETY PRZY KOPERCIE
24 mm

WAGA
99 g

Specyfikacja

Rodzaj
Analogowy
Mechanizm
Kwarcowy
Szkiełko
Mineralne
Wodoszczelność [m]
50

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: SoundMagic E10, GamersWear Bluza COUNTER beżowa (XL) ( 5040-XL ), Canon LS-123K-Metallic (9490B002AA), Corsair Vengeance LPX, DDR4, 32 GB,2666MHz, CL16 (CMK32GX4M4A2666C16), Whitenergy 20V/6.75A 135W Wtyczka 11 x 4.5 x 0.6mm Lenovo Czarny (10088), StarTech BS 1363 - C13 UK 3m czarny (PXT101UK3M), Thule Crossover 15.6" (TTCBP115K), MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2M 9/125 OS2 (FIB441002), Dingo obroża "Exclusive" 25 mm x 60 cm - 11416, Sam Clear Neco Cleaning, Newstar NeoMounts uchwyt do projektora (NM-BC75BLACK), Toshiba M303 64GB UHS-I U3 + adapter (THN-M303R0640E2), Triumph-Adler Toner kit black DC 2118/2218/2222 15000 pages A4 @6%, GSM City CASE ETUI AUTOFOCUS FLASH SONY XPERIA XA1 PLUS CZARNE, HAGEN Tor do zabawy Catit Senses 2.0 Play Circuit dla kota CH-1542, Chermond Skórzany pasek do zegarka 20 mm Chermond A194.20.01, Mcab HDMI - HDMI 3m czarny (7200209)