Zegarki na rękę

Zegarek GSM City Damski 22637 silikonowy czarny

ID produktu: 4911678
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Mechanizm: Kwarcowy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Tarcza przyciąga wzrok estetyką jej wykonania.

Zegarek ma mechanizm kwarcowy.

Praktyczny i modny zegarek jest idealnym dodatkiem do kolekcji Twoich ubrań.

Specyfikacja

Rodzaj
Analogowy
Mechanizm
Kwarcowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Silicon Power BLAZE B06 8GB (SP008GBUF3B06V1W), Microsoft 1850 (U7Z-00043), Omega FH0022 (ABC-PS022 BLUE), Ultron Żarówka LED E27, 6W, 470lm, 3000K, biała ciepła (138074), Celly LIGHTNING, 1m, iPhone/iPad/iPod (USBIP5), InLine Opaska zaciskowa na kable, długość 250 mm, szerokość 4.8 mm, białe, 100 sztuk (59964K), Gembird HDMI - HDMI 3m czarny (31885), Herlitz A4 20K 80G KOLOROWY (0009561895), Krusell Etui BELLÖ do Apple iPhone 7 (60714), Blaupunkt Audiomedia (AMR417BT), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 0.5m (54323), Samsonite 4Mation 16" (37N-04-003), Opus Filtr do OPUS Aeroprime X auto, ARRMA Przegub dyferencjału 2 szt. (AR310738) , Tescoma Taca porcelanowa do serwowania dzielona GUSTITO TESCOMA - 386124.00, GE Lighting G24q-1 13W (34395), Apacer AC233 4TB (AP4TBAC233B-S), Lorus RP505AX9 , IPAKY Etui iPhone X iPaky 360 Protection pokrowiec na przód i tył + szkło hartowane na ekran złoty