Tonery do drukarek
Do koszyka

Xerox Black do Phaser 6180 wydajnosc 8000 stron (113R00726)

Wydajność [str/5% pokrycia]: 8000
ID produktu: 96051
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Black
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Xerox są zaprojektowane i przetestowane z myślą o drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych tej marki, tak aby zapewniały najlepszą jakość obrazu, dłuższy okres eksploatacji urządzenia, niski koszt konserwacji oraz umożliwiały użytkownikowi wykonanie większej liczby wydruków.

Specyfikacja

Xerox Phaser 6180
Xerox Phaser 6180MFP

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Sencor SKS 5400, Samsonite Vectura Office Case Plus 16" czarna (39V-09-002), Omega LED BULB ECO (42375), Eaton Blok baterii przeznaczony do Pulsar (7590116), InLine Patchcord S/FTP, PiMF, Cat.6, PVC, różowy 15m (76415M), Incipio Feather Case Apple iPhone SE, 5S - (IPH-806), Fostex TR80 (80 Ohm), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 3m (54077), Zolux AquaSand Nature 750 ml Loire, NoName ŚCIERECZKI DO LCD CLEVERTON 100szt., MicroLamp zamiennik do BenQ SP820, 280W (ML10842), Philips (SRP3013/10), Gembird Filament PLA 1,75mm (3DP-PLA1.75-01-PR), Esperanza HDMI Micro HDMI, 3, Czarny (EB205 - 5901299947951), MSI GP63 Leopard (8RE-060XPL) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Pro PL , Panasonic Bateria litowa CR2012 3V - 2B410587, EFB DVI - DVI, 20, Czarny (K5433.20V2), GSM City CASE ETUI ELECTRO CZARNY NOKIA 8, JT Berlin "JT Berlin FolioCase Schöneberg | Apple iPhone Xs Max | schwarz | 10400"