Jak wybrać odtwarzacz multimedialny? Na co zwrócić uwagę?

Większość nowoczesnych telewizorów posiada wiele ciekawych funkcji odpowiedzialnych za odtwarzanie multimediów. Niestety starsze modele oraz projektory nie są wyposażone w systemy typu Smart TV, ale czy to oznacza, że musimy kupować drogi sprzęt, aby cieszyć się serwisami VOD, odtwarzaniem muzyki i filmów, zapisanych na zewnętrznych nośnikach danych? Na szczęście alternatywą są odtwarzacze multimedialne, które oferują o wiele więcej funkcji za stosunkowo niewielkie pieniądze.

18.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Zimowe rękawiczki do ekranów dotykowych. Jakie wybrać?

„Zima, mróz, pada śnieg i niemiłosiernie wieje. Na głowie czapka, wokół szyi szalik, a na dłoniach grube i ciepłe rękawiczki. Stoimy na przystanku, autobus się spóźnia i nagle czujemy, że w kieszeni wibruje telefon – ktoś dzwoni!” Zapewne w tego typu sytuacji było wiele osób. Doskonale wiemy, jak trudno „wykopać” telefon spod kurtki lub znaleźć go w torebce, a następnie w zwykłych rękawiczkach odebrać połączenie. Na szczęście jest rozwiązanie – rękawiczki do ekranów dotykowych.

18.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Jak wybrać pióro do pisania? Kulkowe? Wieczne?

Pisanie piórem kojarzy się z nieprzemijającą elegancją. Wieczne pióra dobrych marek to wręcz synonim luksusu, ale paradoksalnie, dzięki bardzo szerokiej ofercie tego typu akcesoriów, pióra do pisania to również świetny wybór dla dzieci i dosłownie na każdą kieszeń. Jak wybrać najlepsze pióro do pisania?

15.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Raty przez Internet – jak wybrać zakupy ratalne?

Nie każdy z nas może sobie pozwolić na to, żeby kupić sprzęt elektroniczny za gotówkę. Jeżeli wybieramy coś dobrego jakościowo, to siłą rzeczy cena będzie czasami większa, niż nasze możliwości. Na szczęście nie musimy rezygnować z zakupu wtedy, kiedy nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy. Alternatywą staje się w tym momencie zakup ratalny, który cieszy się coraz większą popularnością.

15.01.2016
Komentarze: 3
CZYTAJ DALEJ

Krótkofalówki dla dzieci – jak wybrać? jakie najlepsze?

Zabawa na podwórku lub na placu zabaw to dla dzieci ogromna przyjemność. Wiele z nich bawi się w policjantów, strażaków, żołnierzy i chce wzorować się na scenach, które widzą w telewizji. Kupienie dzieciom krótkofalówek sprawi, że czas spędzony na świeżym powietrzu będzie jeszcze przyjemniejszy, a dzieci będą uczyć się współpracy i odpowiedniej komunikacji. Podpowiadamy, jakie krótkofalówki wybrać i na co zwracać uwagę, żeby zabawki te zdały egzamin.

12.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Drukarka kodów kreskowych i etykiet – jak wybrać?

Drukowanie etykiet i kodów kreskowych wymaga posiadania odpowiedniego urządzenia. Prowadząc firmę zajmującą się sprzedażą lub produkcją towarów, praktycznie zawsze musimy się w taką drukarkę zaopatrzyć. W tym przypadku głównymi parametrami, na jakie należy kłaść nacisk, jest wydajność urządzenia i jakość wydruku.

08.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Karta pamięci do aparatu cyfrowego i lustrzanki - jak wybrać?

Do starszych modeli aparatów cyfrowych i do najnowszych lustrzanek potrzeba jeszcze odpowiedniej karty pamięci. Tych jest na rynku wiele. Różnią się pomiędzy sobą formatem oraz możliwościami technicznymi. Podpowiemy, jak wybrać właściwą kartę pamięci do aparatu.

05.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Helikopter zdalnie sterowany - jak wybrać? czy warto?

Zdalnie sterowane helikoptery mogą dostarczyć niezwykłych wrażeń. Ich pilotowanie to nie tylko świetna zabawa, ale również wyraz pasji i zainteresowań. Coraz więcej osób sięga po helikoptery zdalnie sterowane w ramach prezentu dla dzieci i dorosłych. Podpowiemy, jaki model wybrać i na co zwrócić uwagę podczas zakupu.

04.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Akcesoria do robotów kuchennych Bosch MUM - Jak wybrać?

Robot kuchenny BOSH MUM to urządzenie, które może nam znacznie pomóc w kuchni. Jednakże czasami trzeba do robota dokupić dodatkowe akcesoria lub wymienić coś, co uległo zużyciu. Z czego możemy w tym przypadku wybierać? Poniżej opisujemy najpopularniejsze akcesoria do robota BOSH.

04.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Jak wybrać wytrzymały pendrive? Pendrive odporny na wszystko.

Pendrive, czyli podręczna pamięć to mały gadżet, który przydaje się praktycznie na każdym kroku, jak wybrać najbardziej wytrzymały?

04.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Testy golarek elektrycznych męskich - Na co zwrócić uwagę?

Porównanie możliwości poszczególnych golarek męskich

03.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

HDMI na mini HDMI, kabel czy przejściówka adapter - co wybrać?

Podpięcie złącza HDMI do urządzenia, które przekonwertuje sygnał na wejście mini HDMI wymaga zastosowania odpowiedniego kabla lub przejściówki do takiego kabla. Kabel z wbudowanym adapterem to wyższy koszt, ale mniej zabawy. Przejściówka to natomiast wyższy wydatek, ale konieczność kombinowania przy sprzęcie. Która wersja jest lepsza?

29.12.2015
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Statyw do projektora – Jak wybrać? Jaki najlepszy?

Posiadanie dobrego projektora to nie wszystko, trzeba umieć go jeszcze odpowiednio zamontować. Do tego celu służą różnego rodzaju statywy i uchwyty. Idealny statyw do mini projektora powinien być przede wszystkim stabilny, solidnie wykonany i możliwy do dopasowania w naszym pomieszczeniu.

29.12.2015
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Telefon stacjonarny bezprzewodowy dla seniora – jak wybrać?

Telefon to podstawowe urządzenie, do którego przekonują się seniorzy. Podczas jego wyboru liczy się przede wszystkim głośność urządzenia, wielkość aparatu i łatwość obsługi. Te trzy aspekty są kluczowe i stanowią podstawowe kwestie, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu. Co jeszcze musi posiadać taki telefon?

29.12.2015
Komentarze: 1
CZYTAJ DALEJ

Torba do projektora – jak wybrać? jaka najlepsza?

Liczne prezentacje, odczyty, szkolenia i wystąpienia – podczas tych wydarzeń bardzo często bywa używany projektor. Jego właściwe i bezpieczne przewożenie i przenoszenie w dużej mierze zależy od specjalnej torby. Jak wybrać torbę do projektora? Na co zwrócić uwagę?

22.12.2015
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Testy obudów. - Która najlepsza? Jak wybrać + video

Obudowa komputera to nie tylko mniej lub bardziej estetyczne opakowanie na podzespoły. Od jej typu i konstrukcji zależy między innymi efektywne chłodzenie sprzętu oraz jego cicha praca.

16.12.2015
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ