Co to jest multiroom? Jak go stworzyć? Jak działa?

Ilu domowników, tyle preferencji związanych ze słuchaniem muzyki, oglądaniem filmów, programów i seriali. Gdy możliwości techniczne są coraz większe, nie ma sensu ograniczać się do najprostszych instalacji. Coraz więcej osób decyduje się na założenie systsemy multiroom. Co to takiego i jak stworzyć multiroom we własnym domu?

20.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Jak wybrać lampę owadobójczą? Którą kupić? Czy warto?

Lampa owadobójcza jest rodzajem specjalnej lampy ze świetlówkami UV, którą montuje się w zakładach gastronomicznych, cukierniach i sklepach spożywczych. Inspekcja Sanitarna nakazuje montaż takich lamp w każdym miejscu, w którym znajduje się żywność, z którą mogą mieć kontakt muchy lub inne insekty. Jednakże lampę taką można kupić też do użytku domowego, do chlewni, czy do obory.

20.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Jakie akcesoria do Galaxy S6? Jakie najlepsze?

Nowe Samsungi Galaxy S6, S6 edge i edge + to bardzo popularny wybór. Użytkownicy nie ograniczają się jednak do zakupu samego urządzenia. W sprzedaży są dostępne liczne akcesoria do Galaxy S6. Podpowiemy, co można znaleźć w sklepach i które z proponowanych rozwiązań faktycznie warto zakupić.

20.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Liczarka banknotów i sorter monet - jak wybrać?

Liczarki i sortery banknotów i bilonu są narzędziami bardzo ułatwiającymi pracę nie tylko banków czy urzędów pocztowych oraz kantorów, ale także wielu firm z innych branż. Wybór urządzenia o właściwych parametrach nie jest łatwy, ponieważ nawet zewnętrznie podobne urządzenia mają różne przydatne funkcje.

20.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Jak wybrać miernik uniwersalny (multimetr)?. Jaki najlepszy?

Miernik uniwersalny to narzędzie niezbędne w pracach budowlanych, elektrycznych, elektronicznych, a także w elektromechanice i majsterkowaniu. W zależności od dostępnych funkcji urządzenie to może określić większość istotnych parametrów prądu elektrycznego w obwodzie i samego obwodu.

20.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Smartwatch dla biegacza czy opaska? Co wybrać?

Biegacze coraz częściej zaopatrują się w inteligentne gadżety, które kontrolują ich osiągnięcia i pozwalają na łatwy kontakt ze światem. Bieganie z telefonem komórkowym w kieszeni nie jest zbyt przyjemne, więc dla biegaczy stworzono smartwatche i opaski do lifeloggingu. Czym się od siebie różnią i co lepiej wybrać? Tego dowiesz się już za chwilę.

20.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Telefon dla biegacza - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Pomagamy wybrać smartfon i akcesoria przydatne podczas rekreacyjnego biegania.

20.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Dell Inspiron - jak wybrać? Który model kupić?

Dokładnie opisujemy serie laptopów Inspiron

20.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Assassin's Creed unity wymagania - Jaki komputer do Assassin's Creed unity kupić?

Ubisoft, przygotowując Assasin's Creed Unity, za punkt honoru postawił sobie zachwycenie fanów możliwościami graficznymi swojej produkcji. Po premierze, która miała miejsce w 2014 roku, można uznać, że im się to udało.

19.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Odtwarzacz multimedialny czy smart tv? - Co wybrać?

Za sprawą niezwykle dynamicznego rozwoju technologicznego, rola telewizji zmieniła się w sposób diametralny. Wychodząc naprzeciw wymaganiom konsumentów, producenci wyposażyli swoje produkty w zupełnie nowe możliwości. Obecnie obsługują one mnóstwo programów i aplikacji multimedialnych, które zapewniają m.in. dostęp do Internetu czy ogromnej bazy filmów i gier. Chcąc korzystać z ich możliwości, należy wybrać jedną z dwóch możliwości – zakup odtwarzacza multimedialnego bądź smart TV. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety, dlatego warto, przed podjęciem decyzji, dokładnie się im przyjrzeć.

19.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Jak wybrać odtwarzacz multimedialny? Na co zwrócić uwagę?

Większość nowoczesnych telewizorów posiada wiele ciekawych funkcji odpowiedzialnych za odtwarzanie multimediów. Niestety starsze modele oraz projektory nie są wyposażone w systemy typu Smart TV, ale czy to oznacza, że musimy kupować drogi sprzęt, aby cieszyć się serwisami VOD, odtwarzaniem muzyki i filmów, zapisanych na zewnętrznych nośnikach danych? Na szczęście alternatywą są odtwarzacze multimedialne, które oferują o wiele więcej funkcji za stosunkowo niewielkie pieniądze.

18.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Zimowe rękawiczki do ekranów dotykowych. Jakie wybrać?

„Zima, mróz, pada śnieg i niemiłosiernie wieje. Na głowie czapka, wokół szyi szalik, a na dłoniach grube i ciepłe rękawiczki. Stoimy na przystanku, autobus się spóźnia i nagle czujemy, że w kieszeni wibruje telefon – ktoś dzwoni!” Zapewne w tego typu sytuacji było wiele osób. Doskonale wiemy, jak trudno „wykopać” telefon spod kurtki lub znaleźć go w torebce, a następnie w zwykłych rękawiczkach odebrać połączenie. Na szczęście jest rozwiązanie – rękawiczki do ekranów dotykowych.

18.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Jak wybrać pióro do pisania? Kulkowe? Wieczne?

Pisanie piórem kojarzy się z nieprzemijającą elegancją. Wieczne pióra dobrych marek to wręcz synonim luksusu, ale paradoksalnie, dzięki bardzo szerokiej ofercie tego typu akcesoriów, pióra do pisania to również świetny wybór dla dzieci i dosłownie na każdą kieszeń. Jak wybrać najlepsze pióro do pisania?

15.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Raty przez Internet – jak wybrać zakupy ratalne?

Nie każdy z nas może sobie pozwolić na to, żeby kupić sprzęt elektroniczny za gotówkę. Jeżeli wybieramy coś dobrego jakościowo, to siłą rzeczy cena będzie czasami większa, niż nasze możliwości. Na szczęście nie musimy rezygnować z zakupu wtedy, kiedy nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy. Alternatywą staje się w tym momencie zakup ratalny, który cieszy się coraz większą popularnością.

15.01.2016
Komentarze: 3
CZYTAJ DALEJ

Krótkofalówki dla dzieci – jak wybrać? jakie najlepsze?

Zabawa na podwórku lub na placu zabaw to dla dzieci ogromna przyjemność. Wiele z nich bawi się w policjantów, strażaków, żołnierzy i chce wzorować się na scenach, które widzą w telewizji. Kupienie dzieciom krótkofalówek sprawi, że czas spędzony na świeżym powietrzu będzie jeszcze przyjemniejszy, a dzieci będą uczyć się współpracy i odpowiedniej komunikacji. Podpowiadamy, jakie krótkofalówki wybrać i na co zwracać uwagę, żeby zabawki te zdały egzamin.

12.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Drukarka kodów kreskowych i etykiet – jak wybrać?

Drukowanie etykiet i kodów kreskowych wymaga posiadania odpowiedniego urządzenia. Prowadząc firmę zajmującą się sprzedażą lub produkcją towarów, praktycznie zawsze musimy się w taką drukarkę zaopatrzyć. W tym przypadku głównymi parametrami, na jakie należy kłaść nacisk, jest wydajność urządzenia i jakość wydruku.

08.01.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ