Zamów Kartę Kredytową Citibank i zdobądź voucher 400 zł do morele.net.

Jeżeli planujecie zakupy w morele.net, zapewne zainteresuje Was możliwość uzyskania vouchera o wartości 400 złotych na dowolne zakupy do wykorzystania w naszym sklepie. Wszystko za sprawą trzeciej już edycji promocji, którą zorganizowaliśmy razem z Citi Handlowy.

Komentarze: 57
Data: 29.06.2020

Raty 10x0% w morele.net

Tylko w dniach 25 - 28 września 2017 skorzystaj z rat 10x0% w Santander Consumer Bank S.A. Rejestracja online i minimum formalności dla Twojego komfortu - zobacz jakie to proste!

Komentarze: 0
Data: 27.09.2017

Wybrany prezent Samsung za złotówkę (promocja zaktualizowana)

Zacznij semestr z nowym smartfonem! To Ty wybierasz jaki gadżet chcesz otrzymać za złotówkę. Chcesz pomieścić więcej zdjęć i filmów? Wybierz zestaw Galaxy A5 2017 z kartą pamięci. Ciągle jesteś w drodze i potrzebujesz ciągłego doładowania? Zdecyduj się na powerbank dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

Komentarze: 0
Data: 23.09.2017

Odkoduj swoją ofertę na abonament z Red Bull MOBILE

Zyskaj podwójnie! Kup dowolny produkt z promocji w morele.net i odbierz kod rabatowy na abonament Red Bull MOBILE

Komentarze: 0
Data: 22.09.2017

4 lata gwarancji Lexmark

Lexmark jest dostawcą szerokiej gamy produktów do druku i skanowania obrazu, programów, rozwiązań i usług. Częścią Lexmarka jest Perceptive Software, dostawca oprogramowania do inteligentnego wczytywania dokumentów i do zarządzania treścią.

Komentarze: 0
Data: 22.09.2017

Baterie godne zaufania

AVACOM - Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą baterii na rynku czeskim i europejskim. Już od 20 lat oferujemy szeroką gamę baterii i ładowarek AVACOM do laptopów, telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych, kamer cyfrowych, narzędzi akumulatorowych, zasilaczy awaryjnych, radiotelefonów i innych urządzeń mobilnych. Baterie AVACOM wykonane są z wysokiej jakości ogniw, które zapewniają wysoką wydajność i stabilność przy minimalnej awaryjności.

Komentarze: 0
Data: 20.09.2017

SSD WD Blue 250 GB taniej o 50 zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów! Firma określana jest mianem jednego z największych producentów dysków twardych na świecie. Nic w tym dziwnego, gdyż jej oferta jest bardzo szeroka. Przede wszystkim klienci mogą skorzystać z katalogu dysków wewnętrznych. Wśród nich znajdują się między innymi wydajne jednostki typu SSD oraz hybrydowe SSHD, produkty do urządzeń przenośnych, przeznaczonych do ciągłej pracy, systemów monitorujących oraz dyski twarde typu AV.

Komentarze: 0
Data: 19.09.2017

Serwery plików Qnap w obniżonej cenie!

Promocja trwa do wyczerpania zapasów! Serwery Qnap to topowe rozwiązania dla biznesu, które mogą znacząco poprawić funkcjonalność zarządzania plikami, aplikacjami i pamięcią masową. Niezawodność działania i najnowsze technologie idą w parze z estetyką wykonania elementów marki Qnap. Ich design jest również nowoczesny i efektowny, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi w oczach odbiorców.

Komentarze: 0
Data: 19.09.2017

Wyraź siebie z plakatami DISPLATE

Wysokiej jakości wydruk na grubych metalowych blachach o wymiarach 67.5cm / 48cm. Jakość każdego wydruku została zweryfikowana przez Mistrza Produkcji. Podpis, hologram oraz indywidualny numer na tyle plakatu świadczą o autentyczności i wartości kolekcjonerskiej produktu. Dołączony magnetyczny system montażu pozwala powiesić plakat w zaledwie kilka sekund bez użycia narzędzi.

Komentarze: 0
Data: 19.09.2017

MSI i morele.net fan day

Z okazji otwarcia naszego Netpunktu w Warszawie razem z firmą MSI przygotowaliśmy moc atrakcji! Tylko w dniach 15-18 września kupując wybrane produkty MSI i wypełniając formularz możesz otrzymać gadżety o wartości nawet 450 złotych.

Komentarze: 0
Data: 15.09.2017