Biuro
prasowe

KONTAKT

Radosław Zarzeczny

Communication Manager
[email protected]

MATERIAŁY DO POBRANIA

Morele.net na podium rankingu najlepszych sklepów internetowych w Polsce w kategorii RTV/AGD!

Bardzo miło nam poinformować, że morele.net zdobyło 2 miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2019 przygotowanym przez Opineo.pl, w kategorii AGD/RTV. To dla nas ogromne wyróżnienie, za które serdecznie pragniemy podziękować naszym Klientom.

17.10.2019
Komentarze: 2
CZYTAJ DALEJ

Finał esportowej ligi dla biznesu w CSGO już w sobotę!

28 września w Warszawie odbędzie się finał II edycji E-Biznes Cup - największego turnieju esportowego dla firm w CS:GO w Polsce, organizowanego przez morele.net w partnerstwie z firmą NVIDIA i marką Acer Predator. Po 297 meczach rozegranych w turnieju przez 77 drużyn zostały 4 najlepsze, które już w sobotę zmierzą się w finale. O łączną pulę nagród o wartości 30 tysięcy złotych zagrają ekipy z Quality Care, morele.net, Capgemini oraz Virtually Lublin.

27.09.2019
Komentarze: 1
CZYTAJ DALEJ

Zakupy bez rejestracji już możliwe!

Zgodnie z zapowiedziami oddajemy w Wasze ręce nową funkcjonalność - zakupy bez rejestracji! Rozwijamy nasz sklep nie tylko pod kątem wygodnych i przyjaznych Klientom zakupów, ale również z dbałością o to, żeby odbywały się one z podaniem minimalnej ilości danych. Jest to kolejny etap zmian w sklepie związany z bezpieczeństwem i danymi osobowymi naszych Klientów.

06.09.2019
Komentarze: 1
CZYTAJ DALEJ

Ruszyła faza grupowa E-Biznes Cup

Faza grupowa E-Biznes Cup rozpoczęta! Jest to już druga edycja esportowej ligi dedykowanej dla biznesu w Counter-Strike: Global Offensive. 77 drużyn, w tym 66 online i 11 offline, rozegra łącznie 265 meczów. Wyniki, informacje o drużynach i aktualności możecie śledzić tutaj:

09.08.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Największy turniej esportowy dla firm w CS:GO w Polsce rusza po raz kolejny.

Ruszyły zapisy do drugiej edycji E-Biznes CUP - dedykowanej dla biznesu esportowej ligi w Counter-Strike: Global Offensive. W rozgrywkach udział wziąć mogą amatorskie drużyny reprezentujące firmy, a łączna, minimalna pula nagród w finale to 30 tysięcy złotych. Organizatorem wydarzenia jest sklep internetowy morele.net w partnerstwie z firmą NVIDIA i marką Acer Predator.

10.07.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Projekt morele.net nominowany do Mobile Trends Awards 2018

Redesign strony mobilnej i desktopowej sklepów Grupy Morele został wyróżniony i ma szansę otrzymać najbardziej prestiżową nagrodę w branży mobilnej.

04.02.2019
Komentarze: 12
CZYTAJ DALEJ

Marketplace Grupy Morele

Marketplace Grupy Morele - sprzedawaj więcej bez prowizji. Prowadzisz swój sklep internetowy lub hurtownię, a może jesteś producentem? Chcesz, aby Twoje produkty zostały dołączone do Marketplace Grupy Morele?

10.08.2018
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ