Toshiba N300, zaprojektowany do systemów NAS

Zwykłe dyski twarde, niemające czujników RV, mogą obniżać sprawność wielownękowych systemów NAS w wyniku generowanych „dominowych” drgań. Dyski N300 zapewniają wysoką niezawodność, minimalizując skutki drgań dzięki zaawansowanej technologii detekcji i kontroli.

Komentarze: 0
Data: 11.06.2018

Jedz jak mistrz z Beko

Masz problem z tym, by Twoje dzieci zjadły zdrowy obiad bez grymaszenia? Teraz pomoc w tej walce oferują Beko oraz FC Barcelona. Za pomocą przełomowych technologii i przepisów, sprawdzonych dietetyków zespołu FC Barcelona, Beko sprawi, że Twoje dzieci do każdego posiłku będą zasiadać z entuzjazmem. Kto lepiej przekona je do zdrowego jedzenia, niż ich ukochani idole i sportowcy?

Komentarze: 0
Data: 08.05.2018

NeoFrost - odkryj No Frost na nowo

NeoFrost eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz urządzenia. Dzięki temu rozmrażanie nie jest już potrzebne. NeoFrost w lodówkach Beko to następna generacja systemu Full NoFrost (Frost free). Polega na rozdzieleniu obiegów powietrza w części chłodzącej i mrożącej. Zapewnia to idealne warunki do przechowywania żywności, a także eliminuje przenoszenie się zapachów.

Komentarze: 0
Data: 14.03.2018

Nowa seria hight-endowych zasilaczy be quiet! Straight Power 11 już w sprzedaży

be quiet! wprowadza na rynek swoje najnowsze, a zarazem najcichsze zasilacze, Straight Power 11. Kompletnie przeprojektowane wnętrze, brak przewodów po stronie wtórnej, szeroki wybór modeli aż do 1000 watów i nowoczesna topologia oparta na wysokiej jakości komponentach sprawiają, że Straight Power 11 to godny następca serii zasilaczy be quiet! klasy premium.

Komentarze: 0
Data: 16.01.2018

Poznaj następcę kultowej obudowy Fractal Design z serii Define

Firma Fractal Design wprowadziła do swojej oferty obudowę Define R6, a więc następcę kultowego modelu Define R5. Nowa konstrukcja wprowadza najwięcej nowości spośród wcześniejszych modeli z serii Define – możemy liczyć nie tylko na nowe rozwiązania i usprawnienia, ale też możliwość dokupienia opcjonalnych dodatków.

Komentarze: 0
Data: 28.12.2017

Forum komputerowe sklepu morele.net Jaki laptop jaki komputer wybrać?

Grupa „Nie tylko dla geeków” to miejsce, w którym doradzamy, pomagamy sobie i dzielimy się opiniami przy doborze sprzętu – w szczególności komputerów i laptopów.

Komentarze: 2
Data: 01.12.2017

Philips HUE osobiste oświetlenie bezprzewodowe

Światło wpływa na nasz nastrój, zachowanie, czujność i codzienne czynności. Za pomocą nowoczesnego rozwiązania Philips HUE możesz ustawić optymalne oświetlenie, dostosowane do swoich potrzeb i trybu życia, dzięki któremu każda chwila będzie pełna przyjemności.

Komentarze: 0
Data: 22.11.2017

Poznaj nowoczesne kamery samochodowe Transcend DrivePro

Kamera samochodowa zamontowana na desce rozdzielczej stała się niezbędnym dodatkiem dla każdego fana motoryzacji dbającego o swoje bezpieczeństwo. Trenscend DrivePro wyróżnia nowoczesny design i funkcje, które pozwolą cieszyć się z każdej chwili spędzonej w aucie.

Komentarze: 0
Data: 09.11.2017

Składamy komputer za 2500 zł + TEST! Technology Corner #33

Z jakich podzespołów złożyć komputer dysponując kwotą 2500 złotych? Jak taki zestaw będzie sobie radził z takimi grami jak Battlefield 1, Wiedźmin 3 czy też GTA V? Odpowiedzi znajdziecie w naszym najnowszym video!

Komentarze: 0
Data: 13.10.2017

Nowa definicja wydajności

Nowa wersja zaawansowanego oprogramowania Magician służy użytkownikom do monitorowania i konserwacji dysku 960 PRO w sposób, w jaki robią to informatycy. Magician umożliwia spersonalizowane sprawdzanie oprogramowania firmware oraz dodatkowe funkcje dopasowane do poszczególnych napędów użytkowników. Dokonuje on nawet automatycznych aktualizacji oprogramowania firmware, aby zapewnić odpowiednie działanie dysku.

Komentarze: 0
Data: 19.09.2017