Premiera Samsung Galaxy Note9

Już jest! Nowy smartfon Samsung Galaxy Note9 z pakietem korzyści: ratami 20x0%¹ RRSO 0% w Santander Consumer Bank.

Komentarze: 0
Data: 24.08.2018

Toshiba N300, zaprojektowany do systemów NAS

Zwykłe dyski twarde, niemające czujników RV, mogą obniżać sprawność wielownękowych systemów NAS w wyniku generowanych „dominowych” drgań. Dyski N300 zapewniają wysoką niezawodność, minimalizując skutki drgań dzięki zaawansowanej technologii detekcji i kontroli.

Komentarze: 0
Data: 11.06.2018

Lenovo Premium Care

Kup Lenovo Yoga lub Lenovo Legion i zyskaj gwarancję naprawy w 5 dni oraz zwrot pieniędzy za naprawiony laptop! Promocja trwa w dniach 27.08.2018 – 31.12.2019.

Komentarze: 10
Data: 05.06.2018

Jedz jak mistrz z Beko

Masz problem z tym, by Twoje dzieci zjadły zdrowy obiad bez grymaszenia? Teraz pomoc w tej walce oferują Beko oraz FC Barcelona. Za pomocą przełomowych technologii i przepisów, sprawdzonych dietetyków zespołu FC Barcelona, Beko sprawi, że Twoje dzieci do każdego posiłku będą zasiadać z entuzjazmem. Kto lepiej przekona je do zdrowego jedzenia, niż ich ukochani idole i sportowcy?

Komentarze: 0
Data: 08.05.2018

NeoFrost - odkryj No Frost na nowo

NeoFrost eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz urządzenia. Dzięki temu rozmrażanie nie jest już potrzebne. NeoFrost w lodówkach Beko to następna generacja systemu Full NoFrost (Frost free). Polega na rozdzieleniu obiegów powietrza w części chłodzącej i mrożącej. Zapewnia to idealne warunki do przechowywania żywności, a także eliminuje przenoszenie się zapachów.

Komentarze: 0
Data: 14.03.2018

Nowa seria hight-endowych zasilaczy be quiet! Straight Power 11 już w sprzedaży

be quiet! wprowadza na rynek swoje najnowsze, a zarazem najcichsze zasilacze, Straight Power 11. Kompletnie przeprojektowane wnętrze, brak przewodów po stronie wtórnej, szeroki wybór modeli aż do 1000 watów i nowoczesna topologia oparta na wysokiej jakości komponentach sprawiają, że Straight Power 11 to godny następca serii zasilaczy be quiet! klasy premium.

Komentarze: 0
Data: 16.01.2018

Poznaj następcę kultowej obudowy Fractal Design z serii Define

Firma Fractal Design wprowadziła do swojej oferty obudowę Define R6, a więc następcę kultowego modelu Define R5. Nowa konstrukcja wprowadza najwięcej nowości spośród wcześniejszych modeli z serii Define – możemy liczyć nie tylko na nowe rozwiązania i usprawnienia, ale też możliwość dokupienia opcjonalnych dodatków.

Komentarze: 0
Data: 28.12.2017

Forum komputerowe sklepu morele.net Jaki laptop jaki komputer wybrać?

Grupa „Nie tylko dla geeków” to miejsce, w którym doradzamy, pomagamy sobie i dzielimy się opiniami przy doborze sprzętu – w szczególności komputerów i laptopów.

Komentarze: 14
Data: 01.12.2017

Philips HUE osobiste oświetlenie bezprzewodowe

Światło wpływa na nasz nastrój, zachowanie, czujność i codzienne czynności. Za pomocą nowoczesnego rozwiązania Philips HUE możesz ustawić optymalne oświetlenie, dostosowane do swoich potrzeb i trybu życia, dzięki któremu każda chwila będzie pełna przyjemności.

Komentarze: 0
Data: 22.11.2017

Poznaj nowoczesne kamery samochodowe Transcend DrivePro

Kamera samochodowa zamontowana na desce rozdzielczej stała się niezbędnym dodatkiem dla każdego fana motoryzacji dbającego o swoje bezpieczeństwo. Trenscend DrivePro wyróżnia nowoczesny design i funkcje, które pozwolą cieszyć się z każdej chwili spędzonej w aucie.

Komentarze: 0
Data: 09.11.2017