Udostępnij
Skomentuj

Wzmocnij swoje umiejętności w grach. Gigabyte AORUS FI25F

Poczuj prawdziwe kolory. Wysokiej jakości 8-bitowy wyświetlacz ze 100% przestrzenią kolorów sRGB, oferuje bogatszą gamę stopniowania kolorów i większą dokładność! Popraw jakość swoich gier dzięki G-SYNC oraz wzmocnij swoje umiejętności w grach dzięki GameAssist.

Poznaj Gigabyte AORUS FI25F wyposażony w
step-mark-icon 1
Adaptive-Sync (FreeSync Premium)
step-mark-icon 2
Niesamowity panel Super Speed IPS
step-mark-icon 3
Wyświetlacze High Dynamic Range

i wiele innych funkcji , które pozwolą Ci zwiększyć umiejętności w grze!

Przekonaj się sam.

Udostępnij
3,7
3 oceny
4 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (2)

Jakim to trzeba byc dzbanem aby wydac 2 kola za monitor full hd :)
Ponoć ma 240Hz, więc trzeba być dzbanem, by uważać, że wykorzystałoby się pełnię możliwości tego monitora w rozdzielczości QHD, lub 4K przy wymaksowanych tytułach od 2015/16r. Nawet na RTX 3090 nie da rady, choć MOŻE 3 tytuły się znajdą. Znajdź monitor FHD przy 240Hz, G-Sync/Free-sync, IPS i 100% sRGB za np. 1500/600 zł.
Powiedzmy, że grasz w Metro Exodus, czy RDR2. Jeśli grasz na minimalnych ustawieniach przy maksymalnej rozdzielczości, to dałbyś radę. Ale trzeba być dzbanem, by grać na najniższych. Gdyby ten monitor miał QHD, czy 4K, to ewentualnie przy CSie pocieszyłbyś się jego walorami przy maksymalnych ustawieniach, bo co Ci z 240Hz, skoro w RDR2 grasz przy ledwo 30/40fps w 4K?
RDR2 w 30 fps to chyba na twoim kalkulatorze tyle masz . Wez mame namow na kredyt i kup porzadny pc to bedziesz mial 60+ w 4k , ale co moze wiedziec taki dzban jak ty co placic za monitor full hd 2 kola tylko zeby pograc w cs :)