Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Wymagania sprzętowe Realpolitiks II i szczegóły na temat rozgrywki

Realpolitiks II to gra strategiczna, w której zarządzamy wybranym krajem i walczymy o dominację na świecie.

Już pierwsza odsłona gry wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród fanów tytułów strategicznych. Kolejna część wprowadza wiele usprawnień, które z pewnością zapewnią długie godziny świetnej zabawy. Przekonaj się, jaki komputer do Realpolitiks II warto kupić i jak prezentuje się rozgrywka. Wszystkie szczegóły znajdziesz w niniejszym poradniku.

Informacje ogólne o Realpolitiks II

Udostępniono już wszystkie najważniejsze szczegóły na temat Realpolitiks II. Co należy wiedzieć o tej ciekawie zapowiadającej się produkcji. Oto garść podstawowych informacji.

  • Producent – Jujubee
  • Wydawca – 1C / Cenega
  • Platforma – PC
  • Data premiery – Listopad 2020
  • Ograniczenia wiekowe – brak

Za produkcję gry odpowiada studio Jujubee, a dystrybutorem jest 1C / Cenega. W portfolio twórców obok pierwszej odsłony Realpolitiks znajdziemy również kilka innych tytułów, które spotkały się z ciepłym przyjęciem graczy. Druga odsłona ukaże się na komputerach osobistych już w listopadzie 2020 roku. Warto nadmienić, że to tytuł odpowiedni dla użytkowników w każdym wieku, dzięki czemu stanowi doskonałą propozycję na zabawę w rodzinnym gronie.

Wymagania sprzętowe Realpolitiks II

Już przed premierą wielu graczy zastanawia się, jaki laptop do Realpolitiks II pozwoli na komfortową rozgrywkę lub czy należy wymienić kartę graficzną w komputerze stacjonarnym. Tymczasem wymagania sprzętowe nie są zbyt wysokie, choć warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów.

Realpolitiks II – wymagania sprzętowe (minimalna konfiguracja)

Procesor – Dual Core 3.2 GHz

Karta graficzna – GeForce GTX 660 lub Radeon R7 370

Pamięć RAM – 4 GB

Przestrzeń dyskowa – 8 GB

System operacyjny – Windows 7/8/10 64-bit

Do uruchomienia gry wystarczy nam dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 3,2 GHz. Natomiast proponowane w minimalnej konfiguracji karty graficzne to GeForce GTX 660 oraz Radeon R7 370. Warto pamiętać o zasobie pamięci RAM na poziomie 4 GB oraz konieczności pozostawienia minimum 8 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Realpolitiks II uruchomimy również na sprzętach ze starszym systemem Windows. Oczywiście taki zestaw komputerowy pozwoli nam na wygodną rozgrywkę, lecz należy wziąć pod uwagę, że nie będziemy mogli cieszyć się wysokiej jakości grafiką oraz płynną animacją. Aby uzyskać te udogodnienia, warto postawić na wsparcie nieco mocniejszych podzespołów.

Polecane komputery gamingowe

Realpolitiks II – wymagania sprzętowe (rekomendowana konfiguracja)

Procesor – Quad Core 3.2 GHz

Karta graficzna – GeForce GTX 970 lub Radeon RX 580

Pamięć RAM – 8 GB

Przestrzeń dyskowa – 8 GB

System operacyjny – Windows 7/8/10 64-bit

Na komfortową rozgrywkę pozwoli nam czterordzeniowy układ o taktowaniu 3,2 GHz oraz karta graficzna GeForce GTX 970 lub Radeon RX 580. Ponadto komputer należy wyposażyć w zasób 8 GB pamięci RAM. Łatwo zauważyć, że takie podzespoły znajdziemy dziś na niskiej półce cenowej, chociaż z rozgrywką z pewnością poradzi sobie zdecydowana większość naszych domowych pecetów.

Fabuła, mechanika, detale w Realpoliks II

W grze wcielamy się w postać przywódcy jednego z 216 krajów i dążymy do uzyskania dominacji na całym świecie. Drogę do sukcesu możemy obrać na wiele sposobów, a rozbudowana mechanika stanowi główny atut tej produkcji. To od nas zależy czy w kraju zapanuje demokracja i gospodarka wolnorynkowa, czy też postawimy na ustrój totalitarny. Każda decyzja ma wpływ na losy państwa oraz stosunki dyplomatyczne.

Mamy do czynienia z grą strategiczną, w której wydarzenia rozgrywają się na prawdziwej mapie świata. Jednym z naszych zadań będzie właściwe zarządzanie armią, a niejednokrotnie również toczenie wojen o wpływy. Do dyspozycji otrzymujemy wiele rozmaitych jednostek, a każda z nich wyróżnia się określonymi umiejętnościami. Jednak wojny to nie wszystko. Do gry zaimplementowano bardzo rozbudowany system dyplomacji oraz zarządzania gospodarką. Nie zabraknie też handlu oraz badań technologicznych, które pozwolą nam odkryć szereg nowych możliwości.

Grafika w grze stanowi sprawę drugorzędną, gdyż najczęściej towarzyszy nam widok mapy. Jednak zobaczymy na niej dobrze zaprojektowane jednostki oraz budynki. Animacje również stoją na przyzwoitym poziomie. Ponadto spodziewać się możemy bardzo atrakcyjnej ścieżki dźwiękowej, która podkreśli klimat rozgrywki i zachęci nas do dalszej zabawy. Realpoliks II z pewnością zachwyci fanów gier strategicznych.

Jaki komputer do Realpolitiks II?

Oczywiście wymagania sprzętowe Realpoliks II nie są zbyt wysokie. Natomiast decydując się na zakup sprzętu komputerowego w 2020 roku, warto wziąć pod uwagę, że na rynku pojawia się wiele nowości. Wśród nich znajdziemy tytuły, przy których sprawdzą się dużo mocniejsze podzespoły. Właśnie dlatego warto postawić na jeden ze sprzętów gamingowych. Doskonałą propozycją może być np. komputer Game X G500 z procesorem Intel Core i5 dziewiątej generacji, kartą graficzną Radeon RX 5700 XT, zasobem 16 GB pamięci RAM oraz szybkim dyskiem SSD. To oczywiście tylko jedna z wielu propozycji, jakie znaleźć można w ofercie sklepu Morele.net. Zachęcamy, aby zapoznać się z pełnym asortymentem, w którym każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

Jaki laptop do Realpolitiks II?

Entuzjaści gier chętnie wybierają również laptopy gamingowe, które doskonale radzą sobie przy wielu najnowszych tytułach. Jednym z takich urządzeń może być np. laptop Acer Triton 5. Do dyspozycji użytkowników oddano procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji, dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 2070 Max-Q, zasób 16 GB pamięci RAM oraz dysk SSD. Zdecydowanie warto rozważyć zakup tego zaawansowanego notebooka, a także przyjrzeć się bliżej pozostałym modelom, jakie znaleźć można w szerokim asortymencie. Postaw na sprawdzone rozwiązania i ciesz się ponadprzeciętnym komfortem rozrywki.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:13
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.