Udostępnij
Skomentuj
https://www.morele.net/wiadomosc/promocja-na-mopy-elektryczne-k-rcher-zachwyc-sie-lub-otrzymaj-zwrot-pieniedzy/17577/ 2020-10-23 15:03:02.000000

Promocja na mopy elektryczne Kärcher – zachwyć się lub otrzymaj zwrot pieniędzy!

Akcja „WOW! Albo zwrot kasy. Mopy elektryczne Kärcher” pozwala na zakup nowego urządzenia czyszczącego bez ryzyka. Jeśli klienci nie będą zadowoleni z pracy sprzętu, mogą go odesłać bez ponoszenia dodatkowych opłat. Producent zwraca wtedy kwotę wydaną na mopa.

Warunki promocji Kärcher

Akcja trwa od 1 października do 31 grudnia 2020 roku i obejmuje wszystkie elektryczne mopy czyszczące marki Kärcher. Jest to więc doskonała okazja do tego, aby wypróbować nowy sprzęt w swoim domu, mieszkaniu lub biurze, a następnie podjąć decyzję o jego zwrocie lub pozostawieniu na stałe. 

 

Przyjęcie zwrotu przez producenta będzie możliwe tylko po spełnieniu pewnych warunków zawartych w regulaminie.
step-mark-icon 1
Klient może dokonać zwrotu wyłącznie w ciągu 30 dni od daty zakupu. Co ważne, decydująca jest tu data widniejąca na dowodzie nadania przesyłki.
step-mark-icon 2
Mop elektryczny można zwrócić tylko raz. Nabywca nie może zwrócić większej liczby urządzeń w ramach jednej promocji.
step-mark-icon 3
Koszty wysyłki urządzenia musi opłacić nabywca. Przesyłki, które zostały nadane z obowiązkiem uiszczenia opłaty przez adresata, nie będą przyjmowane.

 

Obowiązująca promocja pozwala zainteresowanym klientom przetestować sprzęt i sprawdzić, czy okaże się on odpowiedni podczas codziennego sprzątania. W ofercie sklepu Morele.net znaleźć można cztery modele mopów objętych promocją. 

Mopy elektryczne Kärcher objęte promocją:

Uwaga!

Przypominamy, że akcja promocyjna „WOW! Albo zwrot kasy. Mopy elektryczne Kärcher” potrwa do 31 grudnia 2020 roku. Osoby zainteresowane mają więc jeszcze czas, aby wypróbować możliwości elektrycznego mopa Kärcher i ewentualnie skorzystać z możliwości dokonania bezpłatnego zwrotu.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)