Udostępnij
Skomentuj

Projekt morele.net nominowany do Mobile Trends Awards 2018

Redesign strony mobilnej i desktopowej sklepów Grupy Morele został wyróżniony i ma szansę otrzymać najbardziej prestiżową nagrodę w branży mobilnej.

Nagroda Mobile Trends Awards przyznawana jest markom, które z sukcesem tworzą i wdrażają projekty mobilne na najwyższym poziomie. GrupMorele została nominowana w kategorii „strona lub serwis mobile/RWD”.

 

 

Podczas Mobile Trends Conference, która odbędzie się w dniach 7-8 marca br. w Krakowie, zostaną nagrodzone najbardziej innowacyjne aplikacje mobilne i projekty dostosowane do potrzeb użytkowników. Nagrody przyznawane będą w 10 kategoriach: strona lub serwis mobile/RWD, dla firm, m-commerce, start-up, bankowość i finanse, życie codziennie, rozrywka, edukacja i turystyka, społeczne/CSR oraz marketing. Grupa Morele będzie walczyć o nagrodę razem z czterema innymi firmami w ramach kategorii.

Głosowanie Internautów trwa od 4 do 13 lutego 2019r. Głos można oddać jednorazowo. Jeżeli spodobał się Wam projekt redesignu naszej strony, będziemy wdzięczni za oddanie głosu na stronie Mobile Trands Awards, która znajduje sie pod linkiem poniżej: 

ZAGŁOSUJ 

Więcej informacji na temat nominowanych do Mobile Trends Awards 2018 znajdziecie TUTAJ

 

 

Dziękujemy za wszystkie głosy. 

 

Udostępnij
4,1
24 oceny
12 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (6)

Głos oddany!
Super, dziękujemy!
POWODZENIA !
Dzięki bardzo!
Zaglosowalem - trzymam kciuki
Dziękujemy!
Głos oddany!
Oddany ! Wygracie !
+1 ;D