Udostępnij
Skomentuj

Podnieś poprzeczkę

Otrzymaj 2 gry przy zakupie objętego promocją komputera napędzanego przez wybrane procesory AMD Ryzen™ i karty graficzne AMD Radeon™.

Walcz o przetrwanie w grze Resident Evil™ Village w standardowej wersji na komputer lub obal bezwzględnego dyktatora, w którego wcielił się aktor Giancarlo Esposito, w grze Far Cry® 6 w standardowej wersji na komputer. Ponadto zdobądź ekskluzywną czapkę z daszkiem AMD Radeon™ i t-shirt AMD Ryzen™ w grze Far Cry® 6.

*Oferta ograniczona czasowo dostępna wyłącznie u sprzedawców detalicznych biorących udział w promocji i skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich. Po zakupie produktu objętego promocją należy go zainstalować na komputerze, na którym będzie realizowany kupon z kodem. Oferta jest nieważna w miejscach, w których jest prawnie zabroniona. Obowiązują ograniczenia dotyczące kraju zamieszkania i inne dodatkowe warunki ujęte w Regulaminie. Pełny regulamin oferty: www.amdrewards.com/terms.

Far Cry® 6 w standardowej wersji na komputer (pobieranej cyfrowo) posiada oznaczenie ESRB „M” dla osób dorosłych i warunkowe oznaczenie PEGI 18. Resident Evil™ Village w standardowej wersji na komputer posiada oznaczenie ESRB „M” dla osób dorosłych i PEGI 18. Może zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci. Prosimy sprawdzić informacje dostępne na portalu ESRB.org, PEGI.info lub krajowej organizacji ds. klasyfikacji gier.

©CAPCOM CO., LTD. 2021 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

© 2021 Ubisoft Entertainment. Wszelkie prawa zastrzeżone. Far Cry, Ubisoft oraz logo Ubisoft są zastrzeżonymi lub niezastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Ubisoft Entertainment w USA i/lub innych krajach. W oparciu o grę Far Cry® firmy Crytek opracowaną pod kierownictwem Cevata Yerli.

© 2021 Advanced Micro Devices, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. AMD, logo AMD Arrow, FreeSync, Ryzen, Radeon, RDNA i ich kombinacje są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices, Inc. Nazwy innych produktów użyte w tej publikacji służą wyłącznie do identyfikowania tych produktów i mogą być znakami towarowymi ich producentów.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)