Udostępnij
Skomentuj
https://www.morele.net/wiadomosc/nowosci-produktowe-lexmark-goline/17875/ 2021-01-18 15:51:31.000000

Nowości produktowe Lexmark GoLine

Firma Lexmark przygotowała sporo nowości. Sprawdź, jakiego rodzaju są to sprzęty i do jakich zadań zostały przeznaczone.

Na rynku pojawiły się przede wszystkim nowe drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne. Kierowane są one zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Producent postawić na rozwój sprawdzonych rozwiązań, a także na kilka ciekawych opcji i technologii, które powinny spełnić oczekiwania wielu użytkowników.

Nowe drukarki Lexmark

Zaczynamy od przedstawienia urządzeń drukujących, które w sklepie pojawiły się w wersjach monochromatycznych i kolorowych. Pod uwagę warto wziąć przede wszystkim trzy poniższe modele.

  • Lexmark B3340dwmonochromatyczna drukarka laserowa, która wyróżnia się nie tylko wysoką prędkością druku (38 str/min), ale też obsługą rozdzielczości 2400 x 600. Ten kompaktowy sprzęt dobrze sprawdzi się więc zarówno w domu, jak i w firmie. Zwłaszcza że zapewnia łączność Wi-Fi i drukowanie mobilne przy użyciu specjalnej aplikacji Lexmark Mobile Print lub technologii Google Cloud Print, Morpia oraz AirPrint. Sporym ułatwieniem okaże się również wbudowany wyświetlacz.
  • Lexmark B3442dwkolejna drukarka monochromatyczna, zapewniająca jednak nieco szybszy druk (40 str/min). Do tego dochodzą funkcje i technologie znane z wcześniej opisywanego modelu. Wydajność oryginalnego toneru do tego urządzenia wynosi aż 6000 stron.
  • Lexmark C3426dwtym razem drukarka kolorowa, także korzystająca z systemu laserowego. Pod uwagę warto wziąć wysoką rozdzielczość (2400 x 600), łączność Wi-Fi i wbudowany system Cloud Connectro, który zapewnia zabezpieczony dostęp do usług w chmurze. Mowa tu między innymi o Dysku Google, Microsoft OneDrive oraz DropBoxie.

Wszystkie przedstawione wyżej drukarki obsługują rozwiązania gwarantujące oszczędność papieru i energii. Każdy nowy model ma zagwarantować nie tylko sprawne działanie, ale również podwyższoną trwałość.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Lexmark

Kolejne sprzęty pojawiły się także w kategorii kombajnów. W tym przypadku producent skupił się na udoskonaleniu znanych rozwiązań, co ma przełożyć się na wygodniejszą pracę seryjną. Poniższe urządzenia zalecane są bowiem nie tylko do domu, ale też do biur.

  • Lexmark MB3442adwsprzęt z obsługą druku monochromatycznego, z prędkością do 40 stron na minutę. Niezwykle przydatną opcją okaże się automatyczne skanowanie dwustronne, która znacznie usprawnia cały proces. Urządzenie uzyskuje prędkość skanowania na poziomie 92 obrazów A4 na minutę. Oczywiście nie mogło zabraknąć łączności Wi-Fi, jak również technologii drukowania mobilnego.
  • Lexmark MC3426adwkolorowy odpowiednik powyższego modelu, wyróżniający się bardzo podobnymi parametrami, a także obsługę tych samych technologii

Urządzenia wielofunkcyjne Lexmark obsługują ponadto funkcje bezpieczeństwa, które znacząco poprawiają ochronę zarówno samych sprzętów, jak i dokumentów. Wszystkie przedstawione nowości marki Lexmark znaleźć można w sklepie Morele.net.

Udostępnij
3,5
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni