Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

My Friend Pedro - wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje

W tym poradniku poznasz wszystkie szczegóły na temat nowej platformowej gry akcji, która zyskuje świetne oceny

My Friend Pedro - informacje ogólne 

Ta niezależna produkcja bardzo szybko znalazła uznanie wśród graczy. Gra jest bardzo oryginalna i korzysta z wielu nowatorskich rozwiązań. Zdecydowanie warto przyjrzeć jej się bliżej.

  • Producent: DeadToast Entertainment
  • Wydawca: Devolver Digital
  • Data premiery: 20 czerwca 2019
  • Platforma: PC, Nintendo Switch
  • Tryby gry: singleplayer
  • Ograniczenia wiekowe: Od 18 roku życia

My Friend Pedro to gra stworzona przez DeadToast Entertainment. Wydawcą jest Devolver Digital. Premiera odbyła się 20 czerwca 2019 roku. Zagramy na komputerach osobistych oraz konsoli Nintendo Switch. Rozgrywka przeznaczona jest wyłącznie dla użytkowników dorosłych. 

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Warto wiedzieć!

Gry niezależne to produkcje stworzone przez małe studia, a niekiedy nawet przez pojedyncze osoby. Każdego miesiąca powstaje wiele nowych gier, jednak tylko te najbardziej udane mogą zaistnieć na rynku. Wśród nich jest właśnie My Friend Pedro, który błyskawicznie zyskał dużą popularność. Być może za jakiś czas otrzymamy dodatki lub drugą część gry.

My Friend Pedro - fabuła, mechanika, detale

W grze wcielamy się w rolę brutalnego tancerza, którego zadaniem jest eliminacja wszystkich wrogów, jacy staną mu na drodze. Taki właśnie rozkaz wydał nu tajemniczy banan. To historia o przyjaźni, w której protagonista będzie z bronią w ręku pokonywał całe rzesze przeciwników. 

Rozgrywkę będziemy obserwowali dzięki charakterystycznemu widokowi z boku. Bohater wykonuje różnego typu ewolucje, dzięki czemu zabawa staje się niezwykle efektowna. Warto zauważyć, że możemy odbierać broń pokonanym przeciwnikom, co znacznie urozmaica naszą przygodę. Pomocne w walce może być również spowolnienie czasu, co stanowi bardzo ciekawą innowację. W My Friend Pedro często poruszamy się po sekcjach platformowych oraz rozwiązujemy proste zagadki. Kolejną ciekawostką jest możliwość wzięcia udziału w szalonych pościgach. Gra stawia na różnorodność i widać to na każdym etapie zabawy. 

Świat gry przedstawiony został w perspektywie 2,5D. Lokacje są zróżnicowane i prezentują się bardzo atrakcyjnie. Podobnie, jak nasz tańczący bohater. Wysoka dynamika rozgrywki to kolejny atut omawianej produkcji. Jakość animacji robi niesamowite wrażenie. Muzyka w grze świetnie buduje atmosferę i za każdym razem jest idealnie dopasowana do sytuacji przedstawionych w rozgrywce. 

My Friend Pedro - wymagania sprzętowe 

Jak wspomnieliśmy, mamy do czynienia z produkcją niezależną. Grafika jest bardzo atrakcyjna, lecz nie korzysta z wymagającego silnika. Czy Twój komputer sprosta wymaganiom sprzętowym gry My Friend Pedro? Odpowiedź znajdziesz w poniższej tabeli.

Wymagania gry My Friend Pedro są relatywnie niskie. Rekomendowana przez producenta konfiguracja komputera uwzględnia niedrogi procesor, kartę graficzną ze średniej półki cenowej oraz zasób 4GB pamięci RAM. Jeszcze niższe parametry podzespołów przewidują wymagania minimalne. Zdecydowana większość naszych domowych komputerów stacjonarnych i laptopów pozwoli na komfortową rozgrywkę.

Uwaga!

Jeżeli nie posiadamy sprzętu komputerowego, który uruchomi grę My Friend Pedro, warto zakupić grę na konsolę Nintendo Switch. Jej dużą zaletą jest możliwość zabawy zarówno na ekranie telewizora, jak i rozgrywki w trybie przenośnym. Do konsoli dokupić można dodatkowy pad o nazwie Pro Controller, który cechuje się bardzo wysokim komfortem użytkowania.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:40
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.