Udostępnij
Skomentuj
https://www.morele.net/wiadomosc/msi-rozdaje-sluchawki-i-subskrypcje-kursow-masterclass/18028/ 2021-02-17 17:09:24.000000

MSI rozdaje słuchawki i subskrypcje kursów Masterclass

W ramach akcji „Kreuj po mistrzowsku”, firma MSI rozdaje atrakcyjne nagrody. Sprawdź, co możesz zyskać!

Promocja kierowana jest do osób zainteresowanych desktopami lub monitorami z serii MSI Content Creation. Po zakupie wybranego urządzenia, otrzymasz za darmo słuchawki marki Frends. Możesz również wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 5 rocznych subskrypcji webinariów Masterclass.

 

Jak wziąć udział w akcji promocyjnej?
step-mark-icon 1
W terminie od 8 lutego do 7 marca 2021 roku kup jeden z desktopów lub monitorów MSI Content Creation biorących udział w promocji (ich spis znajdziesz poniżej) i zachowaj dowód zakupu.
step-mark-icon 2
Na stronie internetowej producenta zarejestruj produkt podając między innymi swoje dane i model sprzętu. Nie zapomnij o wgraniu zeskanowego dowodu sprzedaży (paragon lub faktura).
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia (procedura potrwać może do 30 dni roboczych), pod wskazany adres wysłane zostaną słuchawki marki Frends o wartości 800 złotych.
step-mark-icon 4
Po zakupie produktu objętego promocją możesz również wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 5 rocznych subskrypcji kursów Masterclass. Webinaria prowadzą prawdziwi mistrzowie w swoich dziedzinach. Zadanie konkursowe polega na podaniu odpowiedzi na pytanie: Którego z mistrzów wykładających w masterclass.com chciałbyś/chciałabyś posłuchać i dlaczego?

 

Desktopy i monitory MSI Content Creation

                                                      

Urządzenia biorące udział w promocji zostały przygotowane dla profesjonalistów, a także twórców potrzebujących sprzętu przystosowanego do obsługi zaawansowanych programów projektowych. W skład serii Content Creation wchodzą między innymi monitory. W ramach akcji „Kreuj po mistrzowsku” zakupić możesz jeden z dwóch modeli.

Monitory wyróżniają się dużymi przekątnymi ekranu (od 31,5 cali w przypadku modelu Creator PS321URV do 34 calu w Prestige PS341WU). Zapewniają więc niezwykle wygodną przestrzeń roboczą, dzięki której realizacja poszczególnych zadań okaże się znacznie łatwiejsza. Uwagę warto zwrócić na obsługę bardzo wysokich rozdzielczości, a także zastosowanie nowoczesnych matryc. Monitor Prestige PS341WU korzysta z technologii NanoIPS, która gwarantuje doskonałą wierność barw generowanego obrazu. 

Designerskie słuchawki Frends 

       

Po zakupie i rejestracji jednego z wyżej wymienionych urządzeń otrzymasz za darmo słuchawki marki Frends, które są wykonywane z ręcznie szlifowanego metalu. Cenione są one za niezwykle atrakcyjny design, jednak uwagę trzeba zwrócić też na ich parametry. Zostały bowiem wyposażone w membrany o średnicy 30 mm, które zapewniają wysoką jakość reprodukcji dźwięku.

Do tego dochodzą muszle słuchawek obracane o 90 stopni, wykonane z pianki z pamięcią kształtu, a także wygodny pilot z przyciskam magnetycznymi. Wszystko to sprawia, że słuchawki Frends okażą się dobrym uzupełnieniem zakupionego zestawu. Warto się jednak spieszyć, ponieważ liczba promocyjnych produktów jest ograniczona!

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni