Udostępnij
Skomentuj

Morele.net: pomagamy i inspirujemy

Drodzy Klienci, 

Za nami drugi tydzień pracy zdalnej, nauki na odległość, zamkniętych szkół, żłobków i przedszkoli, zakładów usługowych, a także sklepów. Otoczenie zmienia się z dnia na dzień. Sytuacja wymaga od nas wyrzeczeń, odpowiedzialności i solidarności. Zdecydowana większość z nas została w domu w trosce o siebie, ale też i o innych. 

Wszystko wskazuje na to, że koronawirus jeszcze przez jakiś czas będzie ograniczał nam życie, jakie znaliśmy dotychczas. Wydaje się ważne, aby już teraz tak organizować swoje otoczenie, aby #zostańwdomu było jak najmniej uciążliwe. 

 

Staramy się pomagać tworząc dla Was dedykowane promocje odnośnie pracy zdalnejgamingu i zajmowania się domem. Obserwując sytuację uczniów wystartowaliśmy również z akcją, która pozwoli zaopatrzyć się w niezbędny do nauki komputer w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Nasi doradcy są gotowi pomóc w dobraniu najlepszych rozwiązań pod nowe potrzeby. Porady znajdziesz również w artykułach przygotowanych przez pracowników morele.net na podstawie własnych doświadczeń: nauka w domuzajmowanie się w domempraca zdalnazabawa i rozrywka

Służymy pomocą również przedsiębiorcom, którzy stają teraz przed ogromnymi wyzwaniami. Wprowadziliśmy kilka ułatwień dla naszych partnerów B2B:
- wydłużenie godzin pracy dedykowanych zespołów doradców (od 8:00 do 18:00 w dni robocze)

- możliwość wydłużenia terminów płatności

- doradztwo “pod klucz” dla rozwiązań telekonferencyjnych i stanowisk pracy zdalnej

- dedykowane rozwiązania i produkty do pracy zdalnej w specjalnie przygotowanych cenach.

Jeśli potrzebujesz doradztwa skontaktuj się z nami.

Niezmiennie w centrum naszych działań jest zapewnienie niskich cen na jak najszerszy asortyment produktów. Chcemy, abyś nigdy nie przepłacał. W kilku kategoriach, takich jak kamery internetowe czy wypiekacze do chleba, doszło do sytuacji całkowitego braku towaru na rynku i wzrostu cen. Wykorzystujemy nasze zagraniczne kontakty handlowe aby jak najszybciej zapełnić tę lukę i jak zawsze, od ponad 12 lat, dostarczyć niską cenę na potrzebne obecnie produkty. Nasi doradcy na LiveChat i telefonie służą również z pomocą w wybraniu alternatywy. 

Również załoga naszych sklepów partnerskich - hulahop.pl, amfora.pl, sklep-presto.pl i budujesz.pl - pracuje z wzmożonym wysiłkiem nad najlepszą ofertą, która będzie pomagała w zaspokojeniu najważniejszych potrzeb. Uzależnieni od sportu znajdą w sklep-presto.pl produkty pomocne w utrzymaniu form. W hulahop.pl stworzyliśmy ciekawą ofertę gier i zabaw pozwalających na miłe, wspólne spędzanie czasu. W szczególnej sytuacji są rodzice, którzy nagle łączą opiekę nad dzieckiem z pracą, a także muszą zabezpieczyć niezbędne produkty do opieki i pielęgnacji swoich pociech. Wielu z nas wie, jak trudne to zadanie i dla nich rozszerzamy jeszcze ofertę produktów pierwszej potrzeby

Pracownicy magazynu  są szczególnie ważną częścią łańcucha utrzymania normalności. Pracują w wydłużonych godzinach oraz w utrudnionych warunkach, będących efektem dodatkowych, niezbędnych środków bezpieczeństwa i higieny.  Mogą zdarzyć się opóźnienia w realizacji zamówień - za co serdecznie przepraszamy - zapewniamy jednak, że cała załoga morele.net jeszcze intensywniej pracuje nad dostarczaniem zamówień z najpotrzebniejszymi produktami, jak najszybciej i w jak najlepszej cenie. 

Na zakończenie chcemy wszystkim życzyć zdrowia i zapewnić, że pomimo niejednokrotnie skomplikowanej sytuacji pracujemy, szukamy rozwiązań aby wspólnie przeciwstawić się trudnościom. 

zespół morele.net

Udostępnij
3,9
11 ocen
3 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (3)

dzięki morelki, działajcie!
Zgłosiłem kolejny problem: kilka zamówień - jedna przesyłka. NetPunkty nieczynne więc dłużej czekam na realizację zamówienia. No i przypomniało się coś w trakcie oczekiwania, ale koszt kolejnej paczki pocztowej niweluje opłacalność zakupu, a zwłaszcza cenę promocyjną. Niestety, w trakcie realizacji zamówienia nie da się już uzupełnić "koszyka" nawet z opcją przesunięcia terminu o nową datę wynikającą z tego nowego zamówienia. Oczywiście z zachowaniem cen z wcześniejszej promocji. Ogólnie OK.
Kiedy promocja raty 0 procent