Udostępnij
Skomentuj

Kup laptop MSI i odbierz bilety do Energylandii

Firma MSI przygotowała specjalną promocję na dzień dziecka, w ramach której możesz zyskać 2 bilety do parku rozrywki.

Jak wziąć udział w akcji Smocza Wyprawa do Energylandii?
step-mark-icon 1
W okresie od 24 maja do 13 czerwca 2021 roku kup jeden z laptopów objętych promocją – MSI Modern 15 lub Prestige 15. Nie zapomnij zachować dowodu zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetowa promocji i zarejestruj sprzęt. Podaj swoje dane, a także prześlij skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Masz na to czas maksymalnie do 20 czerwca 2021 roku.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz 2 jednodniowe bilety do Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze – jeden normalny i jeden ulgowy. Przy zakupie laptopa MSI Prestige 15 otrzymasz dodatkowo torbę na laptopa tego samego producenta.

 

UWAGA! Akcja trwa do 13 czerwca 2021 roku lub wyczerpania puli nagród.

  

Laptopy MSI Modern i Prestige 15

 

Promocja obejmuje nie tylko atrakcyjne nagrody, ale również obniżki wybranych urządzeń. Warto więc przyjrzeć się im bliżej i sprawdzić, do jakich zadań sprawdzą się najlepiej.

  • Laptopy MSI Modern 15 – urządzenia multimedialne, korzystające z wydajnych podzespołów, które z łatwością radzą sobie z obsługą nawet najbardziej wymagających programów i narzędzi. Znajdziesz w nich między innymi wielordzeniowe procesy Intela oraz szybkie dyski twarde SSD.

Do tego dochodzą wysokiej jakości matryce 15-calowe z matowymi powłokami, preinstalowany system operacyjny Windows, a także przydatne dodatki (np. podświetlana klawiatura). Wszystko to sprawia, że laptopy są gotowe do pracy, nauki i zabawy.

 

  • Laptopy MSI Prestige 15 – laptopy dla wymagających. Procesory Intela 11. generacji, szybkie dyski twarde i wydajne karty graficzne – tego typu konfiguracje umożliwiają pracę kreatywną, z wykorzystaniem rozbudowanych narzędzi projektowych.

Urządzenia wyróżniają się ponadto eleganckimi, niezwykle wytrzymałymi obudowami. Przygotowane zostały w taki sposób, aby zapewnić długie działanie na baterii oraz błyskawiczny przesył danych (między innymi dzięki złączom Thunderbolt).

 

Przypominamy, że promocja trwa do 13 czerwca 2021 roku lub wyczerpania puli nagród. Żeby otrzymać bilety do  Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze, należy poprawnie wypełnić zgłoszenie i przesłać skan lub zdjęcie dowodu zakupu jednego ze wspomnianych laptopów.

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)