Udostępnij
Skomentuj
https://www.morele.net/wiadomosc/kup-laptop-msi-gf-i-odbierz-nagrode/18205/ 2021-03-23 12:29:09.000000

Kup laptop MSI GF i odbierz nagrodę

Do 11 kwietnia, przy zakupie wybranego laptopa MS GF, otrzymasz darmowe prezenty i możliwość wzięcia udziału w konkursie.

 

 

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
Do 11 kwietnia kup jeden z laptopów MSI z serii GF i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Na stronie internetowej promocji zarejestruj swój produkt, podając między innymi dane osobowe, a także plik ze skanem lub zdjęciem dowodu zakupu. Masz na to czas do 18 kwietnia 2021 roku, do godz. 23:59.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz za darmo 3 nagrody: myszkę komputerową MSI M99, podkładkę pod mysz oraz brelok ze smokiem.

 

Dodatkowo, dla uczestników promocji przewidziany został specjalny konkurs. Na zwycięzców czeka roczny abonament Xbox Ultimate o wartości 636 zł. Żeby wziąć udział w zabawie, należy wykonać cztery zadania:

  • poprawnie zarejestrować produkt na stronie promocji,
  • dołączyć do grupy Granko Fajne w serwie Facebook,
  • odpowiedzieć na pytanie konkursowe: jak byś opisał swoje Granko Fajne?,
  • udostępnić zdjęcie z kupionym laptopem na swoim koncie Instagram lub Facebook oznaczając w poście profil MSI Polska i dodając hasztag #grankofajneGD.

Na konkurs przewidzianych zostało 20 nagród w postaci wspomnianego abonamentu Xbox Ultimate, dlatego liczą się najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie konkursowe.

 

Laptopy MSI z serii GF - sprzęt dla graczy

 

Żeby wziąć udział w promocji i konkursie, należy w trakcie trwania akcji zakupić jeden z laptopów gamingowych z serii MSI GF. Jest to sprzęt kierowany do osób zainteresowanych najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi pod względem graficznym produkcjami. Dobrym na to przykładem są konfiguracje MSI GF65, w których znaleźć można między innymi karty graficzne Nvidia z serii RTX 20 i 30.

Jedna z najnowszych jednostek GeForce RTX 3060 gwarantuje jeszcze większa wydajność niż jej starsze odpowiedniki. Aż 6 GB pamięci GDDR6 i wysoka częstotliwość taktowania przekłada się na doskonałą obsługę nowych gier z segmentu AAA. Dzięki takiej karcie nie musisz martwić się spadającymi klatkami czy też innymi problemami występującymi podczas rozgrywki. Co więcej, poznasz również, czym jest prawdziwy Ray Tracing, który zapewnia znacznie bardziej realistyczne oświetlenie w grach.

Laptopy z serii MSI GF korzystają też z wielordzeniowych procesorów Intela, pamięci RAM typu DDR4 o wysokiej częstotliwości taktowania, a także szybkich dysków twardych SSD M.2 PCIe. Do tego dochodzą nowoczesne matryce (np. z odświeżaniem 144 Hz) i szereg dodatków, na przykład w postaci podświetlanej klawiatury.

 

Nagrody od MSI za wzięcie udziału w promocji

 

Jak już wspominaliśmy, po prawidłowej rejestracji nowego laptopa otrzymasz za darmo aż 3 produkty - pluszowy brelok ze smokiem, podkładkę pod mysz marki MSI iraz mysz MSI M99. Wyróżnia się ona maksymalną czułością na poziomie 4000 DPI, obsługą przetwornika Avago 3050, a także systemem podświetlenie RGB, które można dowolnie dostosowywać.

Nie zapomnij też o konkursie. Roczny abonament Xbox Ultimate to gratka dla każdego gracza. Zapewnia on bowiem dostęp do setek gier - zarówno na komputery osobiste, jak i konsole firmy Microsoft. Przypominamy, że akcja promocyjna trwa do 11 kwietnia, a zgłoszenia przyjmowane są do 18 kwietnia.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni