Udostępnij
Skomentuj

Ergonomiczne myszy Trust w przedsprzedaży!

Uwolnij się od uciążliwych kabli, które plątają się i przeszkadzają na biurku. Zadbaj o swój komfort dzięki ergonomicznemu kształtowi, który wspiera Twoją dłoń.

Mysz Trust Fyda

Ergonomiczny sposób

Dzięki ergonomicznemu kształtowi, który wspiera Twoją dłoń i wyrzeźbionemu kształtowi, który wspiera mały palec, Trust Fyda uczyni Twój dzień pracy o wiele przyjemniejszym. A dzięki bezprzewodowemu zasięgowi wynoszącemu 10 metrów, przełącznikowi DPI do regulacji szybkości kursora i ładowalnej baterii masz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania pracy.

Bardzo wysokie DPI

Trust Fyda robi to, czego oczekujesz od myszy bezprzewodowej, dodając trochę szyku i wygody. Posiada sześć przycisków, w tym dwa łatwo dostępne przyciski kciuka do nawigacji po stronach internetowych. Jest wyposażony w mikroodbiornik USB o zasięgu bezprzewodowym 10 metrów, a przełącznik DPI umożliwia dostosowanie prędkości kursora do bardzo wysokich ustawień: 800, 1200, 1600, 2000 i 2400 DPI.

Mysz Trust Themo

Bezprzewodowe i ładowalne  

Obsługuj swoje urządzenie z pełną swobodą. Dzięki zasięgowi bezprzewodowemu wynoszącemu 10 metrów żaden kabel nie może Cię powstrzymać. Co więcej, jej ładowalna bateria zapewnia do 40 dni użytkowania na jednym ładowaniu, więc możesz kontynuować dobrą pracę, gdy ta mysz będzie działać dla Ciebie.

Wygodna

Ta bezprzewodowa mysz z możliwością wielokrotnego ładowania jest przeznaczona dla tych, którzy chcą wygodnie pracować - nawet późno i długo. Dlatego jest idealnie ukształtowany, aby zapewnić optymalne podparcie dłoni, a palce spoczywają po obu stronach, dzięki czemu kciuk i mały palec mogą być wygodne.

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)