UPS

UPS Fideltronik Lupus 1000

ID produktu: 102591
Zobacz produkty podobne
(11)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Architektura: Line-interactive
  • Kształt napięcia wyjściowego: Aproksymowana sinusoida
  • Moc [W]: 600
  • Obudowa: Desktop
  • Zimny start: tak
Opis
Specyfikacja
Opinie (11)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Zasilacz awaryjny o mocy wyjściowej 1000VA/600W wyposażony w 4 gniazda. Posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciążeniowe.

Specyfikacja

Lupus
Line-interactive
Desktop
Przeciążeniowe
Przeciwzwarciowe
Ilość gniazd standardowych
Brak
Liczba gniazd IEC 320 C13
4
Liczba gniazd Schuko
Brak
RJ-11 (Modem/Telefon)
RJ-45 (Sieć LAN)
Instrukcja obsługi

Opinie (11)

(11)
4.5/5
(11)
100% osób poleca
ten produkt
5
27%
4
73%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
szybka dostawa
  • ZALETY:
  • + można podłączyć wiele urządzeń
  • WADY:
  • - brak normalnych wejść lub rozgałęziacza ze spejalnym wejściem na UPS
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (11)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Digitus patch-cord FTP, CAT.5E, szary, 0,5m, 15 LGW, Gembird MP3A-HS3, Chieftec APS-500SB 500W, Activejet toner ATO-310CN / 44469706 (cyan), Sony MDR-ZX110APW, Elmak DisplayPort - DisplayPort, 3, Czarny (SAVIO CL-86), Lynx CS Patchcord światłowodowy, 50/125, OM4, LC-LC, 2m (DPX-50-LC/LC-OM4-2), Logo foto papier, biały, A4, 100 szt. (34107), Intel S3520 960GB SATA3 (SSDSC2BB960G701), SMS Flatscreen FH MT1450 stojak TV (PL031022-P0), Mercury SoftJelly do Samsung A5 2017 A520 niebieskie (BRA005727), Bluehole Studios Playerunknown's Battlegrounds Xbox One, AMEWI Amewi Conqueror inkl. HD cam - blue-1:18, RTR, 2,4 GHz 8+ - 22241, Goobay Kabel przedłużający IEC C14 - IEC C13 3m (95287), Mobiwear Etui do OnePlus 3T - wzór M030P, Apple BATERIA APPLE IPHONE 6 PLUS 6G PLUS 2915MAH, Thermaltake Słuchawki Tt eSports Shock Pro RGB 7.1-HT-SHK-DIECBK-25, Corsair K70 RGB MK.2