Uchwyty do telefonów
Do koszyka

Uchwyt RAM Mount EZ-Roller Cradle (RAM-HOL-AP21U)

ID produktu: 1714948
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kompatybilność: Dedykowany
  • Miejsce montażu: brak danych
  • Przeznaczenie: Uniwersalne
  • Rozstaw ramion uchwytu: Brak danych
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Uchwyt RAM Mount EZ-Roll’r™ przeznaczony jest do tabletu Apple iPad Pro 12,9 bez futerału. Dzięki mechanizmowi sprężynowemu uchwyt pewnie trzyma urządzenie. Wbudowany mniejszy uchwyt na rysik - Apple Pencil. Uchwyt zapewnia dostęp do wszystkich portów urządzenia.

Specyfikacja

Uniwersalne
Kompatybilność
Dedykowany
Rodzaj uchwytu
Brak danych
Czarny
brak danych

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Velbon VIDEOMATE 638/F (Vel000134), Amica OKC 953 T, SilverStone SST-FF123B Filtr przeciwkurzowy na magnes - 120mm ( SST-FF123B ), Genius F100 TL (32200213101), Starpak Torebka na ramię Minnie - 348676, MicroConnect Patchcord światłowdowy MU/UPC-SC/UPC, 9/125 OS2, 2m (FIB221202), SMS X Conference Półka Codec (PD300011-P0), Intellinet Network Solutions RJ-45/RJ-45 kat.5e SF/UTP Czarny 20m (320443), Overmax CAMSPOT 3.3 BIAŁA, Savic MISKA GRYZOŃ NIBBLE MEDIUM, Walkera Motor fixed plate (Furious215-Z-02), Goobay DVI - DVI, 5, Czarny (68084), PocketBook PB 740 InkPad 3 czarny (PB740-E-WW), ESR Szkło hartowane do iPad Pro 10.5, Spamel Dioda LED 230V AC biała LED230VAC\B, Tescoma Pojemnik do przechowywania ziół SENSE , nemo RING ALCATEL IDOL 4, VRS Design Etui VRS Design High Pro Shield Samsung Galaxy S9 Deep Sea Blue