Uchwyty do telefonów

Uchwyt HR GRIP Na kratkę wentylacyjną, 56 - 85mm (22110311)

ID produktu: 1778430
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kompatybilność: Uniwersalny
  • Miejsce montażu: Kratka wentylacyjna
  • Przeznaczenie: Samochód
  • Rozstaw ramion uchwytu: 56 - 85
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Na kratkę wentylacyjną, 56 - 85mm.

 

Specyfikacja

Samochód
Kompatybilność
Uniwersalny
Czarny
Minimalna wielkość ["]
Brak danych
Maksymalna wielkość ["]
Brak danych
Kratka wentylacyjna

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Cresyn C190E Ruby Dubby Blue, InLine Opaski zaciskowe na kable, długość 450 mm, szerokość 4.8 mm, białe, 100 sztuk (59964O), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-LC/UPC, 9/125 OS2, 10m (FIB741010), Samsung Rozszerzenie gwarancji monitora Samsung z 3 do 4 lat On-Site (P-LM-AE1X25O), AQUA NOVA ROŚLINA PLASTIKOWA 4cm, FINE DOG FILET KURY I KACZKI 350g, HAILEA BRZĘCZYK ACO-2204 120-300l, Derform saszetka, Cars 42 (DERF.PECA42), Vector-Food Żwacze wołowe 100g, Zolux Dekoracja akw. Breakout tank w/magnet model 6, Cellline Cel000003, TATRAPET zabawka dla kota mysz z piłką , XYZPrinting Długopis 3D XYZ PEN 1.0 (3N10XXEU01E), Terra Terra , Poolspa Środek do dezynfekcji Top (PC5000001), Hurtel Żelowy pokrowiec etui Clear Gel 1.0mm Huawei P10 przezroczyste, nemo HARTOWANE SZKŁO SONY XPERIA Z1, Timex Pasek do zegarka Timex T78141 P78141 16 mm Rozciągany, NoName Virtuvinių servetėlių TRADITIO rinkinys, 3 vnt