Smycze dla psa
Do koszyka

Trixie Smycz Softline Elegance regulowana - Czerwono-beżowa 2 cm M-L

Czerwono-beżowy
ID produktu: 1143385
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość [m]: 2
  • Kolor: Czerwono-beżowy
  • Rodzaj: Taśmowe
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Smycz wykonana z najwyższej jakości nylonu z wyszytym wzorkiem. Wyjątkowo wytrzymała dzięki dwóm nylonowym warstwom. Jest wyjątkowo miękka dzięki specjalnemu podbiciu z wodoodpornego materiału, dzięki czemu jej użytkowanie jest bardzo komfortowe.Trzy-stopniowa regulacja pozwala na dopasowanie smyczy do swoich potrzeb. Posiada dodatkowy pierścień na podwieszenie na przykład adresówki.

 

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
Taśmowe
Długość [m]
2
Kolor
Czerwono-beżowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: MicroConnect Cable tie 100pcs Black (CABLETIE4), Libox TV WILNO LB-320 (LB-320), Promis pojemnik na żywność 1 l zielony, Blaupunkt CR6SL Srebrny, Flexi New Comfort Smycz automatyczna M taśma 5m Szara, Zolux Zaślepka płaska RodyLounge pomarańczowa - kpl. 4 szt., CHABA SMYCZ TAŚMA OZDOBNA REG 16mm CZARNA, Delock 3.0 A -> A M/Ż 3m czarny (85057), MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - ST/UPC, 62.5/125, OM1, 10m (FIB410010), Nestor Pokarm dla papug średnich 166 3l (37989), Vordon BT F3S różowy złoty, Klausberg KLAUSBERG CZAJNIK 3L KB-7259, Apple Beats Studio3 Wireless czerwone (MQD02EE/A), Xlayer BD-R 25GB 6x 25szt. (105791), Hailstorm Games Claire Steam Gift, Asus ROG TUF (FX705GE-EW091) 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Home PL , Cartridge Web Toner 44059229 Yellow , Adler CR 3037, Swan Retro ST19010GRN