Obroże i adresówki dla psa
Do koszyka

Trixie OBROŻA 20-30cm/10mm CZARNA

Nylon
ID produktu: 1142400
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Materiał: Nylon
  • Obwód szyi [cm]: 20-30
  • Rodzaj: Klasyczne
  • Szerokość [cm]: 1
  • Zapięcie: Plastikowe
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Obroża marki Trixie regulowana. Wyścielona hydrofobową tkaniną. Dostępna w kilku kolorach oraz rozmiarach. Niezawodna i trwała ze względu  na dwie taśmy nylonowe.

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
Klasyczne
Materiał
Nylon
Obwód szyi [cm]
20-30
Szerokość [cm]
1
Zapięcie
Plastikowe
Kolor
Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Akasa AK-NC054-BL, InLine Patch kabel sieciowy Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, biały, 3m (76803W), Intel Ethernet Server Adapter I350 2xRJ45 (I350T2V2BLK), Intos Patchcord S/FTP, PiMF, Cat.6, 250MHz, halogen free, biały 1.5m (76912W), Chuckit! FETCH MEDLEY ASST SMALL 3PAK (205101), LaCie Rugged 2TB (STFR2000400), Tetra EasyBalance 500 ml - środek do stabilizacji parametrów wody, DIBAQ Fitmin Mini Maitenance - 15 kg, AQUA NOVA Penseta 27cm, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 1m (54331), Blow WH-4616, Asarto Toner Asarto do Kyocera TK435 | TASKalfa 180/181/220/221 | black, Quality Imaging Drum SCX-6320R2/ELS, Paper Mate Markery pemanentne Sharpie 12kol. 0811070, Dream Machines G1060-17PL49 32 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/, GSM City CASE ETUI 0,3MM GRANATOWY MAT SAMSUNG GALAXY S7 EDGE, Incipio "Incipio DualPro Case | Apple iPhone Xs/X | rose blush | IPH-1776-RSB", Digitus LED 800VA/480W Schuko (DN-170064), Strategy First Mirror Mysteries