Legowiska dla kotów

Trixie Legowisko zamknięte z tunelem Ladina szaro-brązowe

ID produktu: 4984912
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Brązowy, Szary
  • Materiał: Plusz
  • Rodzaj: Budka
  • Wymiary [cm]: 32x32x40
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Legowisko zamknięte z tunelem Ladina

  • Z pluszowym obiciem i sizalowym drapakiem
  • Legowisko wylożone pluszem/flauszem
  • Mozna łączyc z tunelem do gry z szorstka folia
  • Z zabawką na sznurku
  • Kolor: szaro-brązowy

Wymiary: 32x32x40cm 

Specyfikacja

Rodzaj
Budka
Materiał
Plusz
Wymiary [cm]
32x32x40
Kolor
Brązowy
Szary

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: NetRack patchcord RJ45, osłonka zalewana, kat. 5e FTP, 3m Żółty (BZPAT3FY), Gembird D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 10, Czarny (CCPPVGA10MB), Holdit etui WalletCase iPhone 6/6S+ (611528), Enermax ETS-N30R-TAA, iBOX S1 Sport Czerwone (SHPIS1R), Tescoma Blok drewniany 5+1 (869505.00), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125 OM3, 30m (FIB442030), Kaspersky Lab SAFE KIDS 1U 1Y Kontynuacja ESD (KL1962PCAFR), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e F/UTP Pomarańczowy 3m (B-FTP503O), eXc Lightning 8-pin(M), 0.9m, żółty (5901687939469), Asarto Epson T0442 Stylus C64 / C66 / C68 / C84 / C86 , Alveus Delos stojąca czarny (2090591), MicroBattery 14.8V 2.6Ah do HP, Oxford ZESZYT A5 16K.LINIA PODWÓJNA LION TOP41123210 (132826a) , Gembird Zestaw do czyszczenia 3 w 1 (3IN1/CK-LCD-04), Alice & Smith NITE Team 4 Steam CD Key, Barry King Miska z silikonową podkładką 250ml , Timex TW4B01700 Expedition Scout męski brązowy, JetWorld Toner do Xerox Phaser 3010 3040 / Xerox WorkCentre 3045 / 106R02182 / Black / 2300 stron / Zamiennik / JetWorld uniwersalny