Filtry i pompy
Do koszyka

Trixie KAMIEŃ NAPOWIETRZAJĄCY 15x35x15 mm

Kamień napowietrzający Brak danych
ID produktu: 1219450
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Pojemność akwarium: Brak danych
  • Rodzaj: Kamień napowietrzający
  • Wymiary [cm]: 1.5x3.5x1.5
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Trixie KAMIEŃ NAPOWIETRZAJĄCY 15x35x15 mm

 

Kamień napowietrzający do akwarium. Wytwarza duże ilości malutkich bąbelków. Dzięki odpowiedniej porowatości nie stanowi oporu dla pompki napowietrzającej.

 

Specyfikacja

Rodzaj
Kamień napowietrzający
Pojemność akwarium
Brak danych
Wymiary [cm]
1.5x3.5x1.5

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Ednet sprężone powietrze 400ml (ednet), Avinity MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 1.5, Szary (001270440000), AF Nasączone chusteczki do czyszczenia, 100 sztuk (PCC100), Beurer LR 330 Air Purifier (660.05), AM Lab Zestaw 25 chusteczek z mikrofibry (85603-12), Logo pod mysz Polyprolylen pomarańczowa 24x19cm, HP tusz F6V24AE nr 652 (color), Apacer AS330 120GB SATA3 (AP120GAS330-1), LINDY Patchcord światłowodowy LC/ST OM2, 2m, 50/125Ám, Multimode (46491), Delock Kabel SATA III, wtyczka kątowa, 1m, niebieski (84987), Bionic Bone Medium kość zielona, Paper mate Długopis M Flex Grip Elite, niebieski (S0767610), TETIS Zszywki 24/6 (GZ101-A), Lenovo Yoga 520-14IKBR (81C8006SPB) 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Centropen marker blister zestaw marker + latarka uv (511128a), Samsung 860 QVO 4TB SATA (MZ-76Q4T0BW), nemo Etui wsuwka skórzana SONY XPERIA Z1/Z2/LG G3 czerwone, EK Water Blocks EK-Velocity AMD - Kupfer + Acetal (WAEK-1571), REMAX Remax Tengy pakiet zestaw 2x kabel USB Lightning 1M/16CM czarny uniwersalny