Drapaki dla kota
Do koszyka

Trixie DRAPAK z pluszem, 15×62 cm, BRĄZOWY

ID produktu: 1144332
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Materiał: Sizal naturalny
  • Rodzaj: Deska
  • Wysokość [cm]: 62
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Drapak

  • Z sizalu/pluszu
  • Tylna ścianka pokryta pluszem
  • Rozmiar drapaka 15 × 50 cm
  • Wiszący albo leżący

Specyfikacja

Rodzaj
Deska
Wysokość [cm]
62
Materiał
Sizal naturalny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: NetRack 40x40mm LF, 30 szt 100-001-010-110, Omega Uni Car Holder 10 IN 1 Packs (42833 ), Delock Sub-D 9Pin - Sub-D 9Pin (65570), Maclean Łącznik RJ45 Cat6 gniazdo-gniazdo (MCTV-811), MicroConnect HDMI Mini D-Sub (VGA), Czarny (HDMIVGAB), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-ST/UPC, 62,5/125 OM1, 1m (FIB410001), HGST Travelstar 500 GB 2.5" SATA III (1W10013), TurboAir Filtr CFC0038668 do KITTY, KSIX FLEX TPU do Samsung Galaxy S4 Mini (B8508FTP06), Garett Electronics Kids 2 Niebieski (5906395193660), Lindy Patchcord, Cat6A, S/FTP, PIMF, LSOH, 2m, szary (47134), Uni Mitsubishi Pencil MARKER UNI OLEJOWY ZŁOTY (PX20ZŁ), Tescoma Warząchew owalna WOODY 25 cm (637314.00), Yokohama Bateria Energy Plus 9V Block 1szt., Lavvu Zegar ścienny z kryształkami, średnica 48,5 cm (LCT1150), Lenor Spring Awakening ,0,93 L, b-alive gmbh Wildlife Park 3 Steam CD Key, Asus ROG TUF (FX705GE-EW091) 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/, Mcab HDMI - HDMI, 2, Czarny (7200231)