Długopisy, cienkopisy, pióra

Tetis Długopis automatyczny boczny mix kol. 0,7mm p50.

ID produktu: 4627769
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Wielokolorowy
  • Rodzaj: Automatyczny
  • Wymienny wkład: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Długopis uniwersalny. Nadaje się do użytku w szkole i w domu.

Specyfikacja

Rodzaj
Automatyczny
Kolor
Wielokolorowy
Wymienny wkład
Tak

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Acar Smart przeciwprzepięciowa 6 gniazd 3m czarny (ACARSMART3MCZARNY), Fellowes seria CRYSTAL Health-V podkładka przed klawiaturę, niebieska (9183101), Luxa2 Lightning MFi 1m biały (PO-APP-PCL1WH-00), Bic marker permanent 2000 końcówka okrągła czerwony, Bic MARKER SUCHOŚCIERALNY BIC VELLEDA ECOLUTIONS 1751 CZERWONY ŚCIĘTA KOŃCÓWKA PUDEŁKO 12 SZT - 1199175103, Braun VitalScan 1 BBP2000, MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 6M 9/125 OS2 (FIB441006), Brother Paper Feeding Kit BC SP (LY1257001), MicroConnect Rzep w rolce 20mm / 10m (CABLETAPE), Zolux Dekoracja akwarystyczna SweetyFish Fluo Meduza L, ALDA G153 Kość ryżowa mini z królikiem 500g, NoName Etui Smart Look do LG K10 2017 złoty (GSM025752), Overmax steamy czyścik parowy (OVH-STEAMY), NETGEAR GS110MX-100PES, Philips SHL3070BL/00 niebieskie, Fortron Raider II 650W (PPA6503309), Gamdias Erebos Optical Dla Graczy Z Wymiennymi Panelami 3500 Dpi, everActive Bateria do aparatów słuchowych PR48 6szt., Duracell DRO5940 (LI-40B,NP-45)