Tonery do drukarek
Do koszyka

TESLA toner kompatybilny z HP LJ PRO MFP M120, CF283A, black (2T4C1P1378)

Wydajność [str/5% pokrycia]: 1500
ID produktu: 1516634
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Black
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Toner firmy Tesla jest to w pełni funkcjonalny i kompatybilny zamiennik z LJ PRO MFP M120, CF283A. Przeznaczony dla produktów marki HP.

Specyfikacja

Hp LaserJet Pro 200 M225DN
Hp LaserJet Pro M125nw
Hp LaserJet Pro M127fn
HP LaserJet Pro M127FW
Hp LaserJet Pro M201dw
Hp LaserJet Pro M201n
Hp LaserJet Pro M225dw

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Digitus 100BaseTX do 100BaseFX SC DN-82020 (A-DN-82020), Maxell EB-98 (303500.50.CN), StarTech DisplayPort Mini D-Sub (VGA), 0.22, Czarny (MDP2VGA2), 3MK Shield do LG F60 (F3MK_SHIELD_LGF60), LogiLink Światłowód Duplex SC/SC 50/125µm OM2 20m (FP2SC20), MicroConnect DVI - DVI, 3, Czarny (MONCC3F), FRANCODEX Przysmak dla szczeniąt i psów - higiena jamy ustnej 75 g, SanDisk SD UHS-I & UHS-II (SDDR-399-G46), HOBBYDOG Legowisko Owal - Brąz z beżem L, Forever Szkło hartowane Tempered Glass Forever do LG X Power 2 (GSM029701), LINDY Patchcord Cat6, płaski, 10m, biały (47505), Osram Vintage 1906, 5W, E27, 300lm, Microsoft Xbox One Armed Forces II (WL3-00096), HP 15-da1006nw (6AT44EA) 4 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 240 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Trixie Zabawka z kukurydzą z naturalnych materiałów 30 cm, I-TEC Metal Nano Stacja Dokująca 1x HDMI 4K Ultra HD, Polheaven Świeca do masażu POLHEAVEN (1 szt.), Samsung Galaxy S10 6.1" 512GB - Prism Green (SM-G973FZG), Gembird scorpion GC-SCORPION-03