Etui i pokrowce do telefonów

TELLME Etui River do HTC One M7 (ETRHOM7B)

ID produktu: 1081088
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: One M7
  • Kolor: Czarny
  • Materiał: Pozostałe
  • Typ: Plecki/Nakładka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Etui wykonane z TPU (termoplastycznego poliuretanu). Jest odporne na ścieranie, oleje i smary. Nie zasłania klawiszy funkcyjnych, portów oraz kamery. Doskonale chroni przed porysowaniem i zabrudzeniami. Zaprojektowane pod konkretny model. Dostępne w różnych kolorach.

Specyfikacja

Czarny
Plecki/Nakładka

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Actis KC-526C (Canon CLI-526C CHIP), POLARPRO Filtr Magenta do HERO3 (P1010), SanDisk 32GB (SDSQUNC-032G-GN6MA) (następcą tego modelu jest id 1505195), Esperanza EKM001G, Vakoss Indukcyjna QI 2.1A 4.5-5.2V czarna (TP-3508KB), Logitech G640 (943-000089), Vetfood Immunactiv Balance blister 120 kaps., Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/LC OM1 62,5/125um Duplex Multimode 3m, Pomarańczowy (471220), Zebra RED RESIN RIBBON -1000 IMAGES - 800033-802, Penmate Długopis Flexi Trio Jet czarny (50szt) PENMATE (238103), Cass film Film CASS FILM Noddy: Rodowe drzewo Noddy'ego, Schneider Pióro kulkowe One Hybrid N 0.3 mm zielone, Philips Szczoteczka elektryczna Sonicare FlexCare Black Edition HX6912/51 2szt, Mercury Mercury Jelly Case Huawei P20 lite czerw ony /red, Nillkin Frosted Shield do Sony Xperia XA2 Czarny, TelForceOne Folia ochronna Forever do Xiaomi Redmi 5, Trixie Kombinezon zimowy Helsinki szary r. M 45cm, Hama SBS 2w1 SET SZKOLNY 4 CZ. "POPSTAR, GoodRam All in one 32GB (M1A4-0320R12)