Etui i pokrowce do telefonów

TelForceOne Nakładka Sky Tpu Do Samsung J3 2017 J330

ID produktu: 5709724
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Galaxy J3 2017, Galaxy J3 (2017)
  • Kolor: Różowy, Niebieski
  • Materiał: TPU (termoplastyczny poliuretan)
  • Typ: Plecki/Nakładka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kosmiczna nakładka Sky TPU to wyjątkowy design w praktycznej formie. Wielowarstwowy kolorowy wzór nakładki daje efekt trójwymiaru. Z nakładką Sky TPU Twój telefon wyróżni się w tłumie. Etui posiada wszelkie niezbędne wycięcia na porty i aparat - dzięki temu nie ogranicza dostępu do podstawowywch funkcji smartfona. Mimo, że nakładka jest cienka, zapewnia skuteczną ochronę telefonu przez drobnymi uszkodzeniami. Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. EAN: 5900495693211 Funkcje: wycięcia na porty Kolor: czarny Kompatybilność: Samsung Galaxy J3 (2017) J330 Marka: OEM Materiał: TPU (termoplastyczny poliuretan) Model: Sky TPU Pasuje do: Telefony/Samsung/Galaxy J3 (2017) J330 Producent: TelForceOne Typ opakowania: woreczek Wzór: inny

Specyfikacja

Niebieski
Różowy
Plecki/Nakładka
TPU (termoplastyczny poliuretan)
Galaxy J3 (2017)
Galaxy J3 2017

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Dymo taśma S0720500 (black on clear) typ D1, Intellinet Network Solutions Wtyk RJ45 Cat5e UTP 3-zą…bkowy na drut sł‚oik 100szt (502399), Gembird Antenowy, 1.8m, Czarny (CCV515), GamersWear FOR THE HORDE T-Shirt czarna (L) ( 5138-L ), Modern League GEE Polo brązowa (L) (6000-L), Intenso MemoryCenter, 5TB (6031513), Hercules WAE Outdoor 04 Plus (4780831), Qnap HS-251+, Sony RM-ED061 (149272521), Lindy DisplayPort - DisplayPort, 3m, Czarny (41625), StarTech USB-C HDMI, 0.1m, Czarny (CDP2HDUCP), IronKey IronKey D300 8GB (IKD300/8GB), Equip Patchcord światłowodowy SC - SC Multimode Duplex OM3, 20,255328, Ringke Etui Onyx do iPhone 7/8 plus , IPAKY IPAKY SURVIVAL HUAWEI P20 LITE SZARY, Meizu 16TH 8/128GB niebieski (MEIZU16TH8/128BLUE), JetWorld Toner Czarny Kyocera TK 360 zamiennik TK-360 / black / 20000 stron uniwersalny, TG-NET TG-Net GbE Managed Switch 48 x 1000BaseT , 4 x SFP