Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

TelForceOne Nakładka Liquid Geometric TPU do Samsung J6 2018 miętowa

ID produktu: 5793898
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kolor=czarny|Kolor=miętowy|Materiał=TPU (termoplastyczny poliuretan)|Producent=TelForceOne|Marka=OEM|Funkcje=ochrona telefonu|Funkcje=wycięcia na porty|Pasuje do=Telefony/Samsung/Galaxy J6 (2018)|Model=Liquid Geometric TPU

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Printe tusz AE804 / T080440 (yellow), NEC MultiSync EA193Mi white, LogiLink Patchcord CAT 6 F/UTP EconLine 0,5m, Niebieski (CP2026S), LogiLink MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 0.5, Granatowy (CA11050), MicroConnect Patchcord światłowodowy, SC/UPC - SC/UPC, 9/125, OS2, 0.5m (FIB2210005), HP 500Gb 5.4K RPM SATA - 683802-001, Tillex Cable Clips.7-10 mm. (1178), Rollei Selfie-Clip 21536, Bertus -DZIURKACZ EAGLE 709 DO 8 KART CZAR - 5903364201630, Ami Play Smycz Shine M 150 x 1,5cm Różowy, Trixie Pas do uprzęży Julius-K9 1504-1506, czarny, Gembird 3DP-PEND-01, MicroConnect Kabel eSATA II, 1m (SATEES10), GoodRam PX400 256GB M.2 PCIe NVMe x2 (SSDPR-PX400-256), GSM City ETUI MAGICAL Z HOLDEREM LG K10 2017, Leifheit Zestaw do sprzątania (6129877), Oasy Puszka One Protein Adult Mini z królikiem 200g, NoName Patera uniwersalny, Fractal Design Prisma AL-14 ARGB 140mm (FD-FAN-PRI-AL14-PWM)