Etui i pokrowce do telefonów

TelForceOne Nakładka Beeyo Premium do Huawei P20 Lite brązowa

ID produktu: 4564160
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Dedykowany model:
  • iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus
  • Mate 10 Lite
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Beeyo Premium to elegancka nakładka z gustownym wykończeniem. Wykonana jest z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Ponadto produkt posiada miękkie wnętrze, chroniące telefon przed zarysowaniam. Idealnie dopasuje się do Twojego telefonu. Nakładka posiada wycięcia na porty, dzięki którym telefon zachowa pełną funkcjonalność w każdej sytuacji. Twój telefon będzie zawsze bezpieczny. Bądź Beeyo!

Specyfikacja

Brązowy
Plecki/Nakładka
TPU (termoplastyczny poliuretan)

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
6 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Maxcom MC 6800 Biały, JVC HA-RX700, 4World 7772, Panasonic KX-TCA430, 4World 8724, Herlitz B5/120K KRAT (0009560244), V7 24'' filtr prywatyzujący do monitorów (PS24.0W9A2-2E), HP Rolki Assembly (Q7491-67903), CyberPower UT2200E, Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 1m (54031), JT Berlin Etui LederCover Kreuzberg, Samsung Galaxy S8+, brązowy (10194), Spire Dark Knight (X2-T1612B/W-2U3-2BL), 3MK FlexibleGlass do Lenovo Moto Z Play (3M000345), Somfy One (2401492), Elgotech Przewód z wyłącznikiem z płaską wtyczką b/u H03VVH2-F 2x0,5 czarny S-13W-0,5-2-2 /2m/ - S-13W-0,5-2-2, Transcend SDHC 8GB Class 10 95MB/s + adapter, Hurtel Carbon Case elastyczne etui pokrowiec Huawei P20 Lite niebieski, JetWorld Toner Yellow Lexmark X950 / X952 / X954 zamiennik refabrykowany X950X2YG / Żółty / 22000 stron uniwersalny, Orink Toner do drukarek Samsung CLP320 / 325 / CLX3185 | Black | 1500str. LSCLP 320BK RM/OR uniwersalny