Zeszyty, notatniki

St. Majewski Zeszyt w okładce laminowanej, format A5, 16 kartek, linia dwukolorowa

ID produktu: 903280
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Format: A5
  • Kolor: Losowy
  • Liczba kartek: 16
  • Rodzaj: W linie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze Soy Luna.

 

Zeszyty są wysyłane z losowymi wzorami okładki.

Specyfikacja

Rodzaj
W linie
Format
A5
Liczba kartek
16
Kolor
Losowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esperanza EA134K, TB TBH-350XLBR (DJ D4260), 4World DVI DisplayPort, Czarny (8730), HP toner CF350A nr 130A (black), Planet ENW-9803, Lenovo (42T4428), Trixie DEKORACJA SKAŁA Z DRZEWEM 25X17X10CM, AG Neovo HX-42 (HX420011E0100), Pentel Wkład do długopisu (BKL78/NIEB. N), Parker Długopis+notes Parker Set Sonnet Metal & Pearl Notizbuch M schwarz (1978406), Polaroid 300, HOBBYDOG Legowisko Glamour brązowe r. XL 100x68, Starpak Worek na ramię BV black (394848), Ami Play Koszulka Polo Oxford 30 cm Yorkshire Terrier Czerwona, Dux Ducis Etui Wish leather Galaxy S9+ czarny, Mercury Goospery Etui Soft Jelly SAMSUNG J6 2018 miętowe , MicroConnect MicroConnect - Network cable - SC/APC Single mode (M) to SC/APC Single mode (M) - 5,0m - glass fiber - 9/125 Micrometer - OS1 - yellow (FIB881005), 4World 4World Kabel światłowodowy TOSLINK standard 3m OEM, King Mod Services 14-szczelinowy grzebień kablowy mały 3 mm - przezroczysty - zestaw 5 sztuk