Mopy i wkłady
Do koszyka

Spontex Spontex Linea Mare Wiadro 14l +Wyciskacz 97050348

ID produktu: 5956238
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Wiadro
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

SPONTEX LINEA MARE WIADRO14L + WYCISKACZ 97050348

Wiadro z wyciskaczem firmy Spontex z serii Linea Mare, cieszy się dużą popularnością.
Dzięki elastycznemu, wytrzymałemu wyciskaczowi, mop wyżyma się bardzo dokładnie, co sprawia, że podłoga wyschnie znacznie szybciej, nie pozostawiając mokrych placów, a w efekcie smug.
Zarówno wyciskacz, jak i wiadro są wykonane z materiałów sztucznych wysokiej jakości, dlatego też posłużą nam znacznie dłużej, nie łamiąc się czy pękając.
Kształt wiadra, zakończony wylewką, ułatwia jego opróżnianie, a szeroki, mocny uchwyt zapewnia wygodę podczas jego przenoszenia.
Delikatny, niebieski kolor jest bardzo przyjemny wizualnie i będzie pasował do wielu łazienek i pomieszczeń gospodarczych.

Wymiary: 37cm x 28cm x H 27,5cm

Kolor: niebieski

Pojemność: 14 l

Zestaw zawiera wiadro + wyciskacz.

Specyfikacja

Rodzaj
Wiadro
Pojemność [L]
14

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Toma Marker permanentny napełniany czarny (to-221 32), Roline PatchCord, UTP, Cat5e, 2m, czerwony (21.15.0541), Techly Nylonowe opaski zaciskowe 142x3.5mm 100szt. czarne (306394), Panasonic BQCC51, Inter-Tech Midi-649B (420W) (LC-649B), HP Zestaw do konserwacji (B3M78A), Biały Jeleń Hipoalergiczny płyn do prania Kolor 1L (BJŃ000031), Sera DAPHNIA SNACK PROFFESIONAL 100ML, Monolith Productions Śródziemie: Cień Mordoru - Game of The Year Edition, ESD, MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 0.5m 50/125 OM2 - FIB2220005-2, Optoma HD144X Lampowy 1920 x 1080px 3400lm DLP , Sun Electro Żarówka LED Yassno E27 230V 4W (YB-02-037), LogiLink HDMI - HDMI, 3, Czarny (CH0063), Lenovo IdeaPad 320-15IKB (81BG00WKPB), Qoltec Hartowane szkło ochronne do LG G7 ThinQ (51134), Zolux Smycz beżowa 20mm, Tech21 Etui portfel 2w1 Tech21 evo Iphone 7 8 czarne, iiyama TF3238MSC-B1, Umbra Ramka/organizer Optic uniwersalny