Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

SP Gadgets Etui do Samsung Galaxy S7 (DGWX53159)

ID produktu: 1521260
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Galaxy S7
  • Kolor: Czarny
  • Materiał: Pozostałe
  • Typ: Plecki/Nakładka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Wytrzymałe etui do telefonu Samsung Galaxy S7 z wymiennym adapterem z tyłu obudowy.

Specyfikacja

Czarny
Plecki/Nakładka

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird SCART - SCART, 1.5, Czarny (SK10150LC), Tribe 2600mAh (PB030302), ART KA10A, InLine Opaska twisty do porządkowania kabli, 3.5-5 mm, białe, 100 sztuk (59966M), Lamart Garnek Prestige 18cm (42000341), MicroConnect Splitter 8x HDMI 4Kx2K (MC-HMSP108K), Zolux Pilnik do pazurów, Ricoh Toner SP 201, black (407999), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 U/UTP Czarny 10szt. 20m (V-UTP620SVP), MicroConnect Patchcord światłowody MTRJ/UPC - SC/UPC, 50/125, OM3, 3m (FIB322003), 3Doodler CREATE EDYCJA LIMITOWANA Hint of Lime (3DRCRE-L), Tescoma Durszlak GrandChef metal 18cm, 3M prywatyzujący, 32" 16:9 (98044065195), LogiLink Stelaż do monitorów stanowiskowych LogiLink BP0030 13-27 ", max. 9kg, Atari Minimum Steam CD Key, Screwfly Studios Zafehouse: Diaries, PremiumGlass Szkło hartowane Samsung J7 2018, Microsoft XONE Chat Headset, Swan Mikser z kompletem tarcz Swan FEARNE SP32020LYN (1100W; pastelowy fiolet)