Słuchawki z mikrofonem na pałąku

Słuchawki z mikrofonem Plantronics SupraPlus Wideband HW261N (36834-31)

ID produktu: 580880
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Złącze: Szybkozłączka QD
  • Łączność: Przewodowa
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Słuchawki z mikrofonem SupraPlus Wideband HW261N marki Plantronics idealnie nadają się do komputera stacjonarnego jak i przenośnego. Wykonane z komponentów wysokiej jakości, doskonale odwzorowują dźwięki zapewniając niespotykane dotąd doznania podczas gry, oglądania filmów czy słuchania muzyki.

Specyfikacja

Łączność
Przewodowa
Element kolorystyczny
Czarny
Szybkozłączka QD

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe: https://www.plantronics.com/uk/support/
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: LogiLink UA0124, TB TBH-351XLCR (DJ D4260), iriver Blank SC-10E, StarTech Jack 3.5mm - RCA (Cinch) x2 0.9m czarny (MU3MMRCA), InLine Patchcord światłowodowy ST/ST, 50/125µm, OM3 10m (81510O), Intos RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2 2.5m czarny (89932), Ubiquiti Patchcord światłowodowy, Single Mode, LC, 60.96m (FC-SM-200), BH Fitness Ławka grawitacyjna Zero G400, MicroOptics 10GBASE-SR - MO-407-BBOU, APC Back-UPS BV 650 (BV650I), Tescoma Misa plastikowa DELÍCIA ø 18 cm, 1.5 l, biały , Nillkin Szkło Nillkin Amazing H+ PRO Xiaomi Mi 6X, Mercury Jelly Case G920 S6 przeźroczysty, GSM City CASE ETUI 21 CZARNY SAMSUNG GALAXY S9, nemo HARTOWANE SZKŁO HUAWEI HONOR 8