Słuchawki z mikrofonem
Do koszyka

Słuchawki z mikrofonem Plantronics SupraPlus Wideband HW261N (36834-31)

ID produktu: 580880
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj słuchawek: Nauszne
  • Złącza: Szybko-złączka QD
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Słuchawki z mikrofonem SupraPlus Wideband HW261N marki Plantronics idealnie nadają się do komputera stacjonarnego jak i przenośnego. Wykonane z komponentów wysokiej jakości, doskonale odwzorowują dźwięki zapewniając niespotykane dotąd doznania podczas gry, oglądania filmów czy słuchania muzyki.

Specyfikacja

Czarny
Łączność
Przewodowe
Na pałąku
Szybko-złączka QD

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe: https://www.plantronics.com/uk/support/
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: LogiLink UA0124, TB TBH-351XLCR (DJ D4260), iriver Blank SC-10E, StarTech RCA (Cinch) x2 MiniJack 3.5 mm, 0.9, Czarny (MU3MMRCA), InLine Patchcord światłowodowy ST/ST, 50/125µm, OM3 10m (81510O), Intos RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2, 2.5, Czarny (89932), Hydor Kabel grzewczy Hydrokable - 50W EU, HOBBYDOG Legowisko Prestige - Czerwone w pioruny XL, CHABA DWÓJNIK 12mm KHAKI, Ubiquiti Patchcord światłowodowy, Single Mode, LC, 60.96m (FC-SM-200), BH Fitness Ławka grawitacyjna Zero G400, MicroOptics 10GBASE-SR - MO-407-BBOU, APC BV650I, Tescoma Misa plastikowa DELÍCIA ø 18 cm, 1.5 l, biały , Nillkin Szkło Nillkin Amazing H+ PRO Xiaomi Mi 6X, Mercury Jelly Case G920 S6 przeźroczysty, GSM City CASE ETUI 21 CZARNY SAMSUNG GALAXY S9, nemo HARTOWANE SZKŁO HUAWEI HONOR 8, Samyang Xeen 20mm T1,9 Canon (Meter)