Słuchawki douszne i dokanałowe

Słuchawki VIDVIE Zestaw słuchawkowy HF VIDVIE HS606 czerwony

ID produktu: 5034388
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Konstrukcja: Dokanałowe
  • Regulacja głośności: Nie
  • Wbudowany mikrofon: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Zestaw słuchawkowy VIDVIE HS606 to idealne urządzenie dla miłośników muzyki.

Słuchawki posiadają specjalną konstrukcję, która zapewnia doskonałą izolację dźwięków z otoczenia.

Słuchawki VIDVIE posiadają odpowiednio długi kabel, dzięki czemu użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Ponadto, słuchawki posiadają mikrofon co sprawia, że można je wykorzystywać jako zestaw głośnomówiący.

Główne cechy: Dopasowana konstrukcja zapewnia doskonałą izolację dźwięków z otoczenia

Niewielka waga zapewnia komfort użytkowania

Dane techniczne:

Wielkość głośnika: 9 mm
Impedancja: 16
Czułość: 95 ± 3dB
Pasmo przenoszenia: od 20 Hz do 20 kHz
Długość przewodu: 1250 mm (1.25 m)
Wtyczka: 3.5 mm

Specyfikacja

Konstrukcja
Dokanałowe
Wbudowany mikrofon
Tak
3.5 mm
Element kolorystyczny
Czerwony

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: BitsPower 1/4" czarna ( BP-BSWP-C04 ), Bosch POH6B6B10, Incore Toner IB-TN328-Y / TN-328Y (Yellow), Mcab Patchcord CAT6A, S/STP, PIMF, LSZH, 2m, biały (3547), Esperanza Akumulator niebieskie AA / R6 2000mAh 4szt., Cellular Line Etui FLAP ESSENTIAL do iPhone 7 (CFLAPESSIPH747K), Lindy 31884 USB A - MINI USB Czarny 1M, Panasonic oryginalny toner DQ-TUV20M, magenta, Blueprint Gumki do mazania - zestaw kuchenny - 208567, Arkady Album mojego psa, MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC, 50/125, OM5, 1m (FIB551001), Art-Pol na zdjęcie 12x12cm (246499), Asarto Toner AS-LH353A / CF353A (Magenta), EFB Patchcord S/FTP,Cat.6A, LSZH, Cat.7, 1m (MK7001.1BL), Candy CSWS485D/5-S, Techly DVI - DVI, 20m, Czarny (ICOC-DVI-8120F), Casio Damski LTP-E140G-9AE Retro Classic Mid Size złoty , JetWorld Toner Czarny Ricoh SP3610 SP3600 SP4510 / 407340 / 6000 stron / zamiennik uniwersalny