Słuchawki douszne i dokanałowe

Słuchawki Skullcandy INK'D 2.0 Czarno-czerwone (S2IKDY-010)

ID produktu: 1022324
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Regulacja głośności: nie
  • Sposób mocowania: Dokanałowe
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Model INK'D popularnej firmy Skullcandy charakteryzuje się czystym dźwiękiem i dobrymi parametrami. Skullcandy zastosowało w nim najlepsze podzespoły, które pozwalają na uzyskania doskonałego dźwięku. Charakteryzują się nowoczesnym designem i wysoką uniwersalnością, dzięki zastosowaniu złącza minijack (3.5mm).

Specyfikacja

Czarno-czerwony

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: TB tusz TBC-PGI525B / PGI-525B (black), Gembird Opaska zaciskowa 100 sztuk (NYT-150/25), Dicota Secret 14.0' Wide (16:9), prywatyzujący (D30961), 3MK HardGlass do Samsung Galaxy Ace 4 (F3MK_HARDGLASS_SAMGACE4), Xtrfy XG-M2 (XG-M2), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM2 1m (54039), Verus Etui Lific Mighty Card Defense do Samsung Galaxy S6 (V904087), Brother tusz oryginalny LC-3619XLY (yellow), Digitus Patchcord CAT6, SFTP, 10m, zielony (DK-1644-100/G), Gembird USB A - Lightning, (M/M), czarny, spiralny, 1.5m (CC-LMAM-1.5M), JW Pet Boa Springy, Riotoro Aurox RGB White (MR-800XPW), Expression TONER DO XEROX 6360 BLACK (18K) (106R01221) (P) - 106R01221, Titanum Długopis Rainbow ABPH3001 0,5mm niebieski, NoName Etui Candy Samsung J7 J730 2017 czarny /black, Mercury Goospery Etui Jelly Mercury LG Q7 limonkowe, MSI GF63 8RD-095XPL 8 GB RAM/ 480 GB M.2 PCIe/ 240 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Lanberg Lanberg Kabel HDMI M/M V2.0 10m Czarny, Spire ATX PRECISE 450W PFC (SP-ATX-450W-APFC)