Słuchawki nauszne
Do koszyka

Słuchawki Pioneer SE-MJ503 biało-zielone

ID produktu: 1756224
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Mikrofon: Nie
  • Pasmo przenoszenia max. [Hz]: 24 000
  • Pasmo przenoszenia min. [Hz]: 5
  • Typ: Zamknięte
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

DŹWIĘK: 30-milimetrowy przetwornik dla balansu tonalnego wysokiej jakości. 

DESIGN: Stylowe, dostępne w pięciu kolorach. Kompaktowy składany design, łatwe do przenoszenia. 

DOPASOWANIE: Szeroki pałąk z poduszką dla dodatkowego komfortu.

Specyfikacja

Kolor
Biało-zielony
Typ
Zamknięte
Pasmo przenoszenia min. [Hz]
5
Pasmo przenoszenia max. [Hz]
24 000
Czułość [dB/mW]
100
Membrana
30 mm
Magnes
Neodymowy
Wtyk
3.5 mm
Zwijarka przewodu
Nie
Mikrofon
Nie
Składane
Tak
Długość przewodu [m]
1.2
Odłączany przewód
Nie
Waga [g]
126

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Equip 1.8m 333280, Belkin MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 1.2, Czarny (AV10164BT04-BLK), 4World dla Samsung (07867-OEM), All Out Plecak szkolny na kółkach Bolton woody grey , St. Majewski Teczka z gumką A4 Black&White, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 2m (54023), Trixie KOŁDERKA DLA CHOMIKA BRĄZOWA 100g, Trixie TOREBKA NA PRZYSMAKI Dog Activity 2w1, 10 × 13 cm, CERTECH NEUTRALIZATOR TUBA OWOCOWY, ZENITH Długopis Zenith 60 w etui , Axial Suwak stalowy (AX31334), Brainwavz Brainwavz Delta silver MIC, MyScreen Protector Szkło Lite Glass do Sony Xperia Z5 Compact, Korporacja Ha!Art Gorycz wygnania. Kino Trence`a Daviesa, Seagate Barracuda 2TB 3.5" SATA III (ST2000DM008), GSM City ETUI FLIP CASE CZARNY XIAOMI REDMI NOTE 3, Mercury Goospery Etui Jelly Mercury Xiaomi Redmi 4A białe, Blow Miernik satelitarny SAT-FINDER ASF02 2101#, Baseus Small Screw czarna (TZXLD-B01) uniwersalny