Żarówki LED
Do koszyka

Segula Żarówka LED Stift matt G4 2W(17W)

ID produktu: 5629270
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Barwa światła [K]: 2700
  • Ilość sztuk: 1
  • Moc [W]: 2
  • Odpowiednik mocy żarówki tradycyjnej [W]: 17
  • Trzonek: G4
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Żarówka LED Stift matt G4 2W(17W)

Specyfikacja

Moc [W]
2
Odpowiednik mocy żarówki tradycyjnej [W]
17
Ilość sztuk
1
Seria
Stift
Napięcie [V]
12
Strumień świetlny [lm]
150
Średnia żywotność [h]
20000
Zużycie energii [kWh/1000h]
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Corsair DDR3 SODIMM 4GB 1600MHz CL9 (CMSX4GX3M1A1600C9), Energizer Bateria CR1220 1szt., Integral Courier 16GB (INFD16GBCOU3.0), AOC G2460PF, Ednet RCA (Cinch) - RCA (Cinch), 5, Czarny Szary (84597), Techly 022670 15-27'', GPX Extreme Przedłużacz serwa JR 30cm 22AWG skręcony (GPX/AM-2004-7), MOOV Szelki MOOV COMFORT regulowane L, Trevi SG320 Racer, Morele.net Morele ELITE H3460 16 GB RAM/ 120 GB SSD/ 4 TB HDD/, MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/APC - FC/APC 9/125, OS2, 5m (FIB462005), Expression GŁOWICA (26) DO HP CZARNA (S) - 51626AE, 4smarts LOOP-GUARD Finger Strap for Smartphones black/camouflage blue (4S469154), JustMobile ShutterGrip uchwyt BT ze spustem migawki (GP-100BK), Casio LTP-1302SG -7AVEF, VIDVIE samochodowa CC506 2,4A 2xUSB FAST biała, Yoxx Folia ochronna na LCD HTC DESIRE 626, FunnyCase ETUI NADRUK GEPARD SAMSUNG GALAXY A6 PLUS 2018, TOP-2000 ZESZYT A5 32K LI.TOP-2000 JUST FOR BOYS LINIA PODWÓJNA